Sayfa 350/851 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 6804 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Aşağıdaki bilgilere nereden ulaştınız? Herkesin ulaşabileceği bir bilgi mi?
     Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...Duran Ofset ile ilgili ifadenizi sonradan farkettim araştırıp baktığımda doğru.ABD ye düzenli ÖZEL BASKILI KARTON ihracatı son aylarda fazlalaşmış.Ancak Kartonsan ın maalesef bu ülkeye dışsatımı yok.Son gönderisi aşağıda.DUDO adlı dış tic. firması aracılığıyla yapılmış.

2. https://invst.ly/riqfa

endeks...günlük

tam dirençden dönmüş..

23.06.2020 tarihinden beri negatif uyumsuzluk veriyormuş

son endeks çıkışları zorlama çıkışlarmış gibi duruyor

mavi yükselen kırılırsa satışlar bir süre daha devam edebilir

bu aralar dikkate bile alınmayacak haberler kötü haber olarak piyasaya sevk edilebilir

tabi bence..

3.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Asıl Kent vb diğer manipülasyonun karekökünün yapıldığı bedelsiz tahtalarının zembereği boşalınca merak ediyorum neler olacağını. Milletin çok pis canı yanacak ama kendi düşen ağlamaz tabi. Milletin yuvasını yıkacak bu manipülatör ş...sizler. Olan çoluk çocuklara olacak
    nıye sabah aksam olumsuz yorumlar coluk cocuga kadar gelmıs begenmıyorsanız baska kagıtlarda var amac kucuk yatırımcıyı urkutmekmı bu kadar dustunuzmu karton uzun vade ıyı sırketlerden bırıktırılmesı gereken

4.  Alıntı Originally Posted by midnight Yazıyı Oku
    Boşver hocam, sen temel olarak güzel bilgiler vermeye devam et. 500'den portfönünü %75'ini boşaltanlar napacağını şaşırdı
    sayın mıdnıght cevabı vermıs aslında 500 de satan tayfa gelmıs sımdı tu kaka dıyor kagıda hadı ordan yemezler baska kagıtlara

5.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    sayın mıdnıght cevabı vermıs aslında 500 de satan tayfa gelmıs sımdı tu kaka dıyor kagıda hadı ordan yemezler baska kagıtlara
    Bosverin sn wracker..ben artik kaale bile almiyorum..cevap vermeye degmez..ne kendisine ne de forumdaki herhangi bir paydasa en ufak katkisi yok..yok hukmundedir benim icin kendisi

Sent from my iPhone using Tapatalk

İşimize bakalım herkes rengini belli etti sayfanın kalitesi arttı son günlerde güzel bilgiler geliyor paydaşlarla teşekkürler..

Bu demek değil herşey toz pembe, yapıcı eleştirilere aslında açız topik olarak.. dede mede dışında şirketin yapısal sorunları varsa bulmak zorundayız inşallah yoktur..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu sayfada sürekli Kent hissesi kötüleniyor. Sebebini merak ediyorum. Kent sayfasında böyle bir olaya ise hiç rastlamadım. 1 haftaya yakın kent'deyim. Tatil paramı çıkardım. Sanırım kötü bir şey yaptım

8.  Alıntı Originally Posted by Lithium Yazıyı Oku
    Bu sayfada sürekli Kent hissesi kötüleniyor. Sebebini merak ediyorum. Kent sayfasında böyle bir olaya ise hiç rastlamadım. 1 haftaya yakın kent'deyim. Tatil paramı çıkardım. Sanırım kötü bir şey yaptım
    Size Allah akıl fikir versin. 1 haftada anca tatil paranızı çıkardıysanız (Rixos değildir heralde!), borsaya yeni giren 5 bin altı bakiyeli hesaplardansınız. Gidecek çoook yolunuz var, bu sayfayı işgal etmeyin.

Sayfa 350/851 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •