Sayfa 351/925 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Arkadaşlar twitter da Tkk müdürünü sıkıştıralım iki kişi yazıyoruz ertan bey kendisine teşekkür burada bi işe yaramıyo...

2.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar twitter da Tkk müdürünü sıkıştıralım iki kişi yazıyoruz ertan bey kendisine teşekkür burada bi işe yaramıyo...
    Gübrefabrikaları yazanı retweetlemiyorum.müdüre yazarsanız katılıyorum.diğeri bana boş geliyor.giricek yatırımcı varsada kaçıyor.müdür sıkıştırılmalı

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Borsada yaklaşık 500 şirket var, 450 tanesi yaklaşık fiyatları Endeksin 60 binlerde olduğu fiyatlarda, nasılsa endeks hala 104 binde. Buda çok ilginç, buda bir oyun olsa gerek.

4.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    En yenisi TLMAN da oldu. Başbakan bile olumlu görüş sundu. Sonuçta ne oldu. Halka çok güzel arz ettiler.
    Bunca sene ekonomi diyerekten oy verdim bunlara ama artık kral çıplak olduğunu gördüm.

Gübretaş ise ülkenin nasıl yönetildiğinin küçük resmidir.

Yatırımcı soygunu artık arsızca yapılıyor ve saymaya kalksan yönetimde olan onlarca müdür sıfatlı kişilerden bir tanesi de insafa gelip yeter bu soygun demiyor.
    10 Nisan 2017

Tarım Kredi'de 'VIP işe alım' istifa getirdiDaha önce genel müdürün aldığı 100 bin TL'lik maaş nedeniyle uzun süre tartışmaların yaşandığı Tarım Kredi Kooperatiflerinde bu sefer de 'VIP işe alım' sonrasında yaşanan istifa krize neden oldu.

Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı başvurusu başladı. Kooperatife bağlı 17 bölge birliğine toplam 500 personel alımı gerçekleştirecek olan kuruluş, ziraat mühendisi, kooperatif görevlisi ve müfettiş yardımcısı pozisyonlarında istihdam yapacak.

Personel alım süreci devam eden tarım sektörünün en önemli kuruluşlarından olan Tarım Kredi Kooperatiflerinin Bulgaristan’daki şirketine genel müdürün talimatı ile çalışan iki kişinin işten çıkartılarak, yerlerine yakını olan nişanlı bir çiftin işe alınmak istenmesi kuruluşta tartışmalara neden oldu. Hiçbir tecrübesi olmayan nişanlı çiftin işe alınmasında ısrar edilince şirketin İcra Kurulu Üyesi Ekrem Eraslan yönetime sert bir dilekçe yazarak istifa etti.

Tarım Kredi Kooperatiflerine sınavla personel alınırken, bağlı şirketlere ise hiçbir sınav yapmadan genel müdür ve Şirket Yönetim Kurulunun kararı ile istenildiği kadar personel alınması mümkün. Tarım Kredi Kooperatiflerinin Bulgaristan’daki Trakya Dış Ticaret şirketine genel müdürün talimatı ile nişanlı bir çiftin işe alınmak istenmesi tartışmaların yaşanmasına neden oldu. Bu alıma şirketin İcra Kurulu Üyesi Ekrem Eraslan, şirketin personel ihtiyacının bulunmadığını ve bu personel alımının şirketin mali yapısına sıkıntı vereceğini belirterek karşı çıktı. Ancak, alım konusunda ısrar edilince bir istifa dilekçesi vererek görevinden ayrıldı.

Böyle onurlu insanlar da var. Fakat... Ülkemiz de bu tip insanlar ödüllendirileceği yerde, görevden alınan TKK eski müdürüne kazanılmış hakların yanında 4 maaş teşvik veriliyor..!
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    nerden satarsan sat daha aşağıdan alırsın gübreyi, tecrübe ile sabittir, sabah 4,85 den 5 bin.lot sattım, tekrar 4,79 ile yerine koydum ,yaniltmiyor hic, cunki makina oynuyor.
    daha öncede defalarca yazdım, nereden satarsan sat, yeniden daha aşağılardan yerine koyabilirsin. Tecrübe ile sabittir.

Yazık *** ettiler hisseyi, hemde picin ***i.

6. Hayır sasa gibi hektaş gibi endeksin çok üstünde getiriler getiren kağıtların endeksin 3-4 katı düşmesi normalde sen ne prim yaptında bugün bu kadar düşüyorsun adi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Yarın genel kurul var saat 10 da..........................

Yatırımcı arkadaşlara duyrulur.....

E-devlet şifreniz varsa e genel kurula katılabilirsiniz soru sorabilirsiniz...........................

28.03.2018 23:57

***GUBRF*** GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi 2017 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısına Davet
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2017
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2017
    Karar Tarihi 28.03.2018
    Genel Kurul Tarihi 03.05.2018
    Genel Kurul Saati 10:00
    E devletten hangi bölğmünden giriş yapıp katılıyoruz ortak biraz detay verirmisin

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bu tip beceriksiz yöneticilerle yola çıkınca yatırımcı korkuyor.....dövizde her yükseliş hisseye olumsuz yansıyor....fosfat yatırımı dedik dilimizde tüy bitti bu tip döviz dalgalanmalarından dayak yememek için.....yemeden fırsat gelir mi yatırıma...

Sayfa 351/925 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •