Sayfa 352/925 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 7400 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Hala buralardan kim satıyor?ne maliyetin var ki buradan satıyorsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    E devletten hangi bölğmünden giriş yapıp katılıyoruz ortak biraz detay verirmisin

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://egk.mkk.com.tr/egkweb/

3.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    10 Nisan 2017
    Personel alım süreci devam eden tarım sektörünün en önemli kuruluşlarından olan Tarım Kredi Kooperatiflerinin Bulgaristan’daki şirketine genel müdürün talimatı ile çalışan iki kişinin işten çıkartılarak, yerlerine yakını olan nişanlı bir çiftin işe alınmak istenmesi kuruluşta tartışmalara neden oldu. Hiçbir tecrübesi olmayan nişanlı çiftin işe alınmasında ısrar edilince şirketin İcra Kurulu Üyesi Ekrem Eraslan yönetime sert bir dilekçe yazarak istifa etti.

Böyle onurlu insanlar da var. Fakat... Ülkemiz de bu tip insanlar ödüllendirileceği yerde, görevden alınan TKK eski müdürüne kazanılmış hakların yanında 4 maaş teşvik veriliyor..!
    Bir tane mert insan çıkmış kafa tutmuş TTK nın içinde kokuşmuş düzene. Helal olsun demek düşer bize.
    Çoluğunun çocuğunun boğazından haram lokma geçirmemek için çabalamış gerekirse istifa etmiş.
    Ama ne yazik ki bu menfaat düzeninde menfaat bürokrasisinde Sn.Ekrem Eraslan gibi isimlere yer vermezler.
    Devir şu an onlar için doldurabildiğin kadar doldur devri.

4. Endeks 0.17 ekside bizimki yüzde 4 ekside sanırım buda bilançonun kokusu

5. Satış kademeleri 300-500 lotla doluyken endeks artıya geçince 8000-10000 lot koyup toparlamasını engelliyorlar.

6. Ortaklar genel kurula katılan varmı veya ne konuşulduğundan bilgisi olan varmı

7. 8000 lot daha destek attım ama kıpırdama yok

8.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    8000 lot daha destek attım ama kıpırdama yok

ortak 3,80-4 tl dersen ben sana 20000 lot vereceğim sıkıntı yapma....bu seviyeler mantıklı değil satmak için...bu hisseyide şirketide kafamda sildim...ilerleyen yıllar ne olur bilemem...

Sayfa 352/925 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •