Onemli Gunler Banner
Sayfa 352/1001 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: Viop - XXIV

1.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    insanoğlu tarihi sonradan işine göre yazar.
    çoğunlukla yalan yazar.
    Kesinlikle çok tezat şeyler var biraz daha araştırırsam Osmanlının TÜRK lük le alakası olmadığını yerleşik bir aşiret olduğunu düşünecem en iyisi ileri ye bakmak .

Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Bir tweet serisi, uzun ama okumakta fayda var. Özellikle savaş çığırtkanlığı yapan arkadaşların işin perde arkasını görebilmeleri açısından birinci ağızdan tanık ifadesi.

https://mobile.twitter.com/Kader_Sev...71796701859840
    İmza atıyorum .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Kesinlikle çok tezat şeyler var biraz daha araştırırsam Osmanlının TÜRK lük le alakası olmadığını yerleşik bir aşiret olduğunu düşünecem en iyisi ileri ye bakmak .
    Zaten bi aşiret değil mi

Şu çerkez ethem e takıldım. Adamı bazı yazılarda Nerdeyse Atatürk'ün yerine koyacaklar...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Kurtuluş savaşını küçümsediğimde söylemiyorum.
    Bende egedeyim ne bir yunan askeri mezarı gördüm nede duydum ilginç bir tarihimiz var.
    Ben izmirliyim, anneannem yunan işagli altındaki günleri çok anlattı...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Osmanlı zaten hanedanlık tı yani bir aile yönetimi..
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. investing.com teknik görünüm

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

FDOW

GÜNLÜK

SIRA RSI DE.

8.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Zaten bi aşiret değil mi

Şu çerkez ethem e takıldım. Adamı bazı yazılarda Nerdeyse Atatürk'ün yerine koyacaklar...
    Bilemedim abi çalışmadım oraya ama Türkiye ye sonradan gelen muhacirlerin kalite farkı var hiç değilse evlerin önünü bahçe yapıp ağaç dikiyorlar

Sayfa 352/1001 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •