Sayfa 352/1019 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: Viop XLV

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,245
     Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Sasa gerçekten acayip hareketler yapıyor. Ne olacağını kimse kestiremez. Teknikten pek anlamam ama teknik meknik dinlemiyor gibi... Sn. Sindoma'yı bu kağıttaki ısrarından dolayı kutluyorum.
    bende ısrarcıyım ama tersden 102 ortalama satış maliyetim var 143-102 ... 4100 tl kontrat başı zarar.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Söyleyin enişte 250 diyo
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bazı bankalar 36 ay vadeli kaban ve mont kredisi başlatmış hadi gözünüz aydın...

https://twitter.com/aykiricomtr/stat...pSRo2jAedhYE2g

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Söyleyin enişte 250 diyo
    Başganım senin enişte fakirlikten kurtuldu. Biz fakirler fakirliğe devam. Bu seviyelerden maliyetlenmekte yemez enaz üc kilo d.ssak ister. En mantıklısı geleceğin sasasını bulmak

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Bugün gerçekleşen açığa satış işlemlerinde THYAO KRDMD EREGL ve diğerlerinde artış olmuş, hisse fiyatları yükseldikçe pahalı bulanlar almaktan vazgeçip, sat-al yapmaya çalışıyor, tahta yapıcısı da açıkcıları sıkıştırmaya çalışıyor, fiyat yükseldikçe açık artar, açık arttıkça da fiyat yükselir döngüsü işleyecek gibi,

6. Gün içi oynarken piyasa değeri vs çok dikkat edilen bir şey değil.

Ortada emirler ne kadar ise maksimum o kadarlık oynanıyor olması lazım. Geceye taşıma ile nispeten risk başlıyor o yüzden akşamları ve hafta sonları ve uzun tatiller öncesi gevşeme ve ertesinde geri alım oluyor diye düşünüyorum.

Emir silme vs engellenmesi bir miktar likiditeyi etkiler muhtemelen.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Kardemirde çok hisse var ama tradeların elindekileri alınca diğerleri çok satıcı olmayabilir.

A, B, D hissesi olması kafa karıştırıyor bence.

8. Eskiden alüminyum gümüşten değerliymiş sonradan üretim metodu değişmiş ve ucuzlamış.

SASA yeni bir teknoloji deniyor olabilir, çok daha rekabetçi fiyattan ürün üretecektir vs bilemeyiz. Dünyada çok fazla üretici yok deniyor.

Ben almadım Bossa gibi olacak sandım. Sabancı'dayken orada belki yeni şeyler denemek isteyen mühendisler vardı izin vermediler, yeni sahibini ikna ettiler yeni yatırım yapıyordur, bilemeyiz.

Bunun dışında ileride pamuk tarlaları da gıda üretimine açılır ve sentetik maddelere yönelinir.

Bir sonraki SASA'yı bulmak lazım.

Sayfa 352/1019 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •