Onemli Gunler Banner
Sayfa 355/963 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Bayrama malsiz gireyim diyodum seans bitmis, neyse cumleten hayirli bayramlar

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ya hu kapanış 13:00 değil miydi?

Yarım günleri unutmuşuz.....İyi kapanış, para girişi harika....Kozaa 6.5 ve Kozal 39.5 civarı döndüler bu da güzel....Derinlik paylaşan Zabuno ve Eymen2009 ortaklar, sizlere çok teşekkür ederiz.Kritik zamanlarda çok değerli bilgiler paylaştınız.

Şahsen dün 7.3 altı satacaktım ama YFAS ve Deutsche toplamda 2M civarı alıma gidince vazgeçtim.Verdiğiniz bilgiler çok yol gösterici....

Tüm ortakların ve alemi İslamin bayramı mübarek olsun....

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Cool76 Yazıyı Oku
    Tahta hafiflemiş belli, bu hacme böyle yükseliş bunu gösteriyor.....

hacme çok inanma yapı kredi ve merill robotları yapıyor yarim gün ama 530 bin lot artida yine hisse sadece negatif 7.71 de 45 bin lot credit satti

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Cümleten hayırlı bayramlar arkadaşlar haftayı güzel kapadık inşallah haftaya devamı gelir. Herkese bol kazançlar

5. Güzel bir bayram kapanışı yaptı
    HERKESE HAYIRLI BAYRAMLAR

6.  Alıntı Originally Posted by mustafa112 Yazıyı Oku
    hacme çok inanma yapı kredi ve merill robotları yapıyor yarim gün ama 530 bin lot artida yine hisse sadece negatif 7.71 de 45 bin lot credit satti

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim kastim hacim değil, malların toplanmış olmasıydı, genel takaslarda ki diğer oranı iyice düştü.

Yoksa makine bol abuk subuk işlemlerle gün sonu ve aylıkta aracılar iyi para kazanıyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by BabaKartal Yazıyı Oku
    5 civari beklenti gerceklesmedigi için geri toplama seviyesine iner, buralarda satabildikleri kadar satip asadan yerine koyacaklar. Secim sonuclarinada cok onemli, akp kaybederse bu grup icin belirssizlik olusabilir. Ytd
    İyi bayramlar...

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Seçim sonuçları bence de koza gurubu için çok önemli. Akp nin gitmesi durumunda fiyatı gerçek piyasa değerine ulaşır. Eşe dosta gitmez hak edene gider. ...

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 355/963 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •