Sayfa 355/898 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    çatı aynı çatı ama kulvar farklı....biri tavan oluyorken biri taban olur birbirine bağlı değiller. ayrıca biri d grubuyani seansları ve fiyatlandırması farklı işliyor daha düne kadar yeşil 2 liraydı şimdi 18 ama yarın tekrar 2 lira olabilir.
    Tşkr ederim kardeş sağol.

2. arkadaşlar gaza gelmeyin; önce bir açıkçılar dökülsün, sonra 0,90₺ lere dayansın, hele bir rüştünü ispat etsin; o vakit dalmalı derim ; zira ikinci seans 0,75₺ altına yine yeniden basabilir; günlerdir bunu yapıyor spek amca, patron izniyle tabi, onun izni olmadan mümkünü var mı?
    YTD

3.  Alıntı Originally Posted by mysinan Yazıyı Oku
    Tşkr ederim kardeş sağol.
    önemli değil ortak ama ygyo ya ayırdığım portföyümü yeşile ayırsaydım trilyoner olacaktım.ama d grubu saatli bomba gibidir.güvenemedik ne edek kısmetimize ne düşerse biz razıyız ferrari almasakda olur porshe ya bineriz artık...

4. Bence 1 TL'nin üstüne çıkaracaklar.Sonra eski zirvesi olan 1.31'miş onuda geçecek.(Bu sadece benim şahsi düşüncemdir.!)

5. mysinan; gönül neler ister; ama dikkat!
    Önce inanalım; görelim spek amcaların iyi niyetini; sonra 3₺-3,50₺ ye de taşırız elbet.
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Marine10 Yazıyı Oku
    mysinan; gönül neler ister; ama dikkat!
    Önce inanalım; görelim spek amcaların iyi niyetini; sonra 3₺-3,50₺ ye de taşırız elbet.
    YTD
    uzunda bir tık yukarısınıda görebiliriz ne kadar uzun olduğu iyi niyetli spekettin dayılarımıza bağlı ..3 ayda olabilir 3 yılda...(aman ha bu yazıdan absürd sonuçlar çıkartmayın sadece bu kağıtta ne olacağını kestirmek zor diye yazdım)

7. haklı mı çıktık? yine salıyorlar...

8.  Alıntı Originally Posted by Marine10 Yazıyı Oku
    haklı mı çıktık? yine salıyorlar...
    0,81 oldu yukarı salıyorlar demekki.

Sayfa 355/898 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz