Onemli Gunler Banner
Sayfa 355/1001 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Barış pınarı harekatı'nda 3. Gün // fuat oktay: Tel abyad'da 8, rasulayn'da 4 km içeri girdik-habertürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Anadolu Ajansı : Nusaybin ilçesinde YPG/PKK'lı teröristlerce sivillere yönelik düzenlenen saldırıda 8 kişi şehit oldu, 35 kişi de yaralandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bilanço açıklanma tarihleri :

4. Trump’ın kişisel avukatı Rudy Giuliani, Rahip Brunson karşılığında Reza Zarrab’ın serbest bırakılması için baskı yapmış. Trump da aynı şekilde Tillerson’a baskı yapmış fakat Tillerson bu isteğin “devam etmekte olan bir davaya müdahale etmek” anlamına geleceğini söyleyerek Trump’ı reddetmiş.

Şimdi, Zarrab konusunda Guiliani hakkında inceleme başlatıldı. Eski defterler tek tek açılıyor özellikle de Türkiye ile işgili olanlar...

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. ABD Hazine Bakanı Mnuchin, Trump’ın ABD’li yetkililere “Çok özel yaptırımlar” uygulayabilmeleri için gerekli izni verdiğini açıkladı. Yaptırımlar henüz aktif hale getirilmeyecek.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Bu twitini silmiş diyorlar !

7. Treasury Developing New Authorities to Target Turkey for Any Potential Human Rights Abuses or Destabilizing Actions in Syria

https://home.treasury.gov/news/press-releases/sm791

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 355/1001 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •