Sayfa 356/464 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Anladım senin ki kadar olmasa da 65 66 ve 67 68 ve 69 dan aldım. Kenardan bulaştık. B ligine yükseldiği gün 1.68 kapatmış 2 Ocak günü... Bugün de 1.68 kapattı.. dolar bazlı baktım 1.81 ederse o fiyata tekabül eder.. Endeks kötü olduğu için galiba bugün 1.81 ederse dolar bazında o günkü fiyatına erişir prim yapacak geldi bana PD/ DD de düşük görünce aldık.. bişey yapmasa EURO bile tutsa kardayız ortak
    yeni gelenler bu seviyelerden topladıkça illa ki kar eder ben geçen yıl mayısta aldım 1.80 maliyet var iki kere 2.2 leri gördü satmadım inat ettim simdidie satıp şu seviyelrden halkbank aselsan kervt alayım diorum ama kıyamıom

2.  Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    ulaşın adında sadece turizm var faaliyetle ilgisi yok. bi tane otel var oda yıllık 180 bin euro ya kiralık başka da geliri yok isterse turizm patlaması yaşansın.. gelecek olan arsa satışı parasını napcaklar önemli olan o
    10 Nisan daki KAP haberine baksana açıklama göndermiş egcyo nun %10 dan fazla küsurunu almış açıklama göndermiş, Girişim sermayesi gibi çalışacak heral de zorda darda kalan hisseleri düşük fiyattan alıp yüksek fiyattan satacak. Belki girişim sermayesi yatırım ortaklığına dönüşür. Böylesi daha iyi değil mi zaten fiilen dönüşmüş benim anladığım. Fiilen girişim sermayesi yatırım ortaklığı mantığıyla çalışmaya başlamış bile
    Son düzenleme : zafkanka; 26-04-2018 saat: 21:04. Sebep: yatırım otaklığı mantığıyla çalışmaya başlamış

3.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    10 Nisan daki KAP haberine baksana açıklama göndermiş egcyo nun %10 dan fazla küsurunu almış açıklama göndermiş, Girişim sermayesi gibi çalışacak heral de zorda darda kalan hisseleri düşük fiyattan alıp yüksek fiyattan satacak. Belki girişim sermayesi yatırım ortaklığına dönüşür. Böylesi daha iyi değil mi zaten fiilen dönüşmüş benim anladığım. Fiilen girişim sermayesi yatırım ortaklığı mantığıyla öalışmaya başlamış bile
    ulas dan bahsedioruz demi böle bi kap bildirimi göremedim? 10 nisanda devre kesici yedi ;)

4.  Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    ulas dan bahsedioruz demi böle bi kap bildirimi göremedim? 10 nisanda devre kesici yedi ;)
    ***GLRYH******EGCYO*** GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [EGCYO]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

İştirakimiz
    İCG FİNANSAL DANIŞMANLIK A.Ş. payları borsada işlem gören

EGELİ & CO TARIM GİRİŞİM YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. nin

09 / 04 / 2018 tarihi itibariyle % 10.542 ne sahip olmuştur. Ben bigpara da gördüm bunu oradan kopyalayıp attım Link bu http://bigpara.hurriyet.com.tr/haber...nel_ID1604949/

5.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    ***GLRYH******EGCYO*** GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [EGCYO]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

İştirakimiz
    İCG FİNANSAL DANIŞMANLIK A.Ş. payları borsada işlem gören

EGELİ & CO TARIM GİRİŞİM YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. nin

09 / 04 / 2018 tarihi itibariyle % 10.542 ne sahip olmuştur.
    ulas ne alaka neresinde ulas la ilgisi?

6. http://bigpara.hurriyet.com.tr/borsa...AS-detay/valla bigparadan ulas sayfasında gördüm böyle birşey ama kap haberlerinde okudum

7.  Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    ulas ne alaka neresinde ulas la ilgisi?
    zannederim bigparanın hatasını ben geçek gibi algıladım. oradaki kap haberi beni yanılttı afedersiniz arkadaşlar özür dilerim

8. Ulaşta hedefe ne zaman ulaşılacak argedeşle.
    Cumaları sever bu güzel

Sayfa 356/464 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •