Sayfa 358/577 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 4613 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. [QUOTE=pharnakia;2847017]Alan satan ve kademeler rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın artık atmam

ya ne rahatsızlığı sana teşekkür ederim ben kendi adıma

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by spesifik Yazıyı Oku
    pharnakia kardeş bu tablodan ne anlamalıyız bizi aydınlatırmısın

O.Ç. GLOBAL GEDİK ÇETESİ sizler aldıkça 1.00 TL biz basmaya devam edeceğiz demekteler, nereye kadar dersen batırana kadar rakam vermem gerekirse 0.50 kuruş minumum seviyeleri

SPEK adamları burda biz hepsini biliyoruz.............borsa ile uğraşıyorsan internet’teki kişilere fazla güvenme...orada gördüğün bir çok isim aslında aynı kişiye aittir....
    orada bir çok kişi yazdığı gibi değildir...dijital ortam palavra atmak için en uygun ortamdır.....

asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Gel şöyle 067lere gelde spek sana DÜNYANIN kaç bucak olduğunu gösterelim

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    spek misin nesin 85. kademesine yazdım 100.000 lpot yazdım garantiden ver almayanın allah belasını versin 1 sene tutmaynın da ....

Sn. brokers.......görmek isteriz burdan paylaşınız bakalım görelim moralimizyerine gelsin...... 1 milyon lot alacak kişide payşasın bizimde moral depolamamız gerekli.............

dijital ortam palavra atmak için en uygun ortamdır....

dijital ortam palavra atmak için en uygun ortamdır....

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5. Kardeşim oraya gelsede buraya gelsede diyerek niye moralimizi bozuyorsunuz.********ler siz aldıkca dahada aşağı basıyor.neyin inatlaşmasıdır bu.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    Kardeşim oraya gelsede buraya gelsede diyerek niye moralimizi bozuyorsunuz.********ler siz aldıkca dahada aşağı basıyor.neyin inatlaşmasıdır bu.
    dijital ortam palavra atma için uygundur demiş arkadaş ayrıca şuraya buray gelirse diyerek moral bozuluyor muş arkadaşlar bu spek denen elamana uşaklık yapan dünyanın en aşağılık insanıdır aldım diyorsam almışımdır...verirse yine alırım tek defada tek fiyattan mal almam...nokta
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

0.85 GELDİ... GÖSTER BİZLE PAYLAŞ..............dijital ortam palavra atmak için en uygun ortamdır....

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    sen kimsin de paylaşcam sen maliyetini kurtardığın gün ben para kazanmış olcam aramızdaki fark bu adamlar 1 tl den alanları burdan düşürmek için uğraşıyorlar sen neyin peşindesin
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Sayfa 358/577 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •