Sayfa 358/726 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 5802 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Tam Galip şirketi olmuş, yani bol aksiyon ve oynaklık var.
    Who, baby, Who Will Save The World?

2. Ziraat yatırım 2Ç/2022 karını 6.5 milyarolarak tahmin etmiş..eğer o şekilde gelirse toplam 6 aylık kar 9 milyar gibi gelirki geçen yıl aynı dönemde -59 milyon zarar açıklamıştı Tombul Kuş..

Dunya Saglik Geyigi emergency ilan etmis monkeypoxu.

Koronavirus
    Komunavirus
    Hominavirus

W.H.O. Declares Monkeypox Spread a Global Health Emergency
    There have been more than 16,000 cases in 75 countries, overwhelmingly among men who have sex with men.

Deforestation, globalization and climate change are creating more opportunities for pathogens to jump from animals to people. Now, an emerging virus can quickly transcend national boundaries to become a global threat.

Muahahahaha. Kuresel Isinma geyigini de isin icine sokmuslar hemen liberaller. Virusler o yuzden insanlara bulasiyormus.

5. Türkiye cds leri 15 temmuz 2022 de 910 civarlarinda zirve yapmış ve şuan 840 civarina kadar guzel bir düşüş yapmış ama yeterli değil tabi bu. Şöyle 700 lere düşüp oradan 500 lere kadar düşüşe doğru inerse piyasamizda baya rahatlama görülür. Ama tabi bunun için ihracat rakamlarinin artması gerekiyor sanırım.

Dünya genel piyasasinda şuan belirsizlik devam ediyor gibi görünüyor. Savaş bitmiyor. Sorunlar devam ediyor. Enflasyon yinede yükselecek sinyali veriyor gibi. Faizler artiyor, ticaret rakamları istenilen canlılığı gösteremiyor.

Batılıların bu işleri duzeltmek için daha fazla çaba sarfetmesi gerekiyor bence. Havacılık krizini bile çözemediler.

Ama guzel gelişmeler olursa borsaların hizli toparlanma göstereceğini düşünüyorum ben.

Şu bilanço tahminleri gelsin artık biraz neşe kaynağı olsun THY yatırımcısına

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

6. Maymun çiçeği hastalığını bahane ederek piyasaları ve ticareti tekrar kısıtlamaya sokarlarsa eğer bunun bedeli ulkeler için çok ağır olur benim tahminim. O yuzden sadece önlem alacaklardır ve ticaretin devam etmesini isteyeceklerdir yöneticiler.

Covid derken sonra Ukrayna savaşı derken, sonrada maymun çiçeği hastalığı derken kapanma olursa eğer işler kontrolden çıkabilir ve çok sayıda iflasları beraberinde getirebilir.

Heleki bizim ulkemizin virus nedeniyle kapanma yapacağını hiç sanmıyorum.

O yuzden 2 yıl oncesine göre daha pozitif bakiyorum ben. Belki bir sure yatay belki dalgalı gidişat olabilir piyasalarda ancak 2023 te toparlanmanin kendisini daha iyi şekilde göstereceğini düşünüyorum. Şu savaş bitseydi çok harika olacak idi ama uzayacak gibi sanki

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

7. hepimiz bu fiyat hareketlerinden dolayı acaba bir kapanma olacak mı diye korkuyoruz ama kaçırdığımız bazı şeyler var: gerçekler...

sonuçta son 3-4 aydır çok fazla sayıda uçuş var, açıklanan her veri bizim lehimize, o zaman bize düşen sadece sabretmek.. elbette ki fiyatlar, eninde sonunda değerine ulaşacaktır..

8. Güney Koreli havayolu şirketi iki buçuk yıl sonra Türkiye uçuşlarını yeniden başlattı
    İhlas Haber Ajansı - Ferhat Yasak - Yerel
    23.07.2022 17:39 - Güncelleme: 23.07.2022 18:32

Güney Koreli havayolu şirketi iki buçuk yıl sonra Türkiye uçuşlarını yeniden başlattı Korona virüs nedeniyle 2020 yılında Türkiye uçuşlarını durduran Güney Kore merkezli Aisana Havayolları, yaklaşık iki buçuk yıl aradan sonra İstanbul Havalimanı tarifeli seferlerini yeniden başlattı.
    Güney Koreli havayolu şirketi iki buçuk yıl sonra Türkiye uçuşlarını yeniden başlattı

İSTANBUL - Korona virüs nedeniyle 2020 yılında Türkiye uçuşlarını durduran Güney Kore merkezli Aisana Havayolları, yaklaşık iki buçuk yıl aradan sonra İstanbul Havalimanı tarifeli seferlerini yeniden başlattı.

Covid-19 salgını nedeniyle 2020 yılında bir çok ülke kapanmaya gitmiş, bu çerçevede havayolu şirketleri dış hat uçuşlarını durdurma kararı almıştı. Salgın nedeniyle Türkiye seferlerini durduran Güney Kore merkezli Asiana Havayolları, 2 yıl 5 ay aradan sonra yeniden Türkiye'ye uçmaya başladı. Bu çerçevede Güney Kore'nin başkenti Seul'den havalanan Boeing 777 tipi tarifeli ilk tarifeli uçakla 285 yolcu, İstanbul Havalimanı'na geldi. Yine İstanbul'dan Seul'e gerçekleştirilecek uçuş öncesi bilet ve bagaj işlemlerini yaptırmak üzere check-in adasına gelen yolcular da kontuarda bilet işlemlerini tamamladıktan sonra uçağa geçti.

Haftanın 2 günü karşılıklı sefer

Yeniden başlayan İstanbul tarifeli uçuşlarına ilişkin değerlendirmede bulunan Aisana Havayolları Türkiye Genel Müdürü Hyeoktae Kim, "İki sene 5 aylık aranın ardından tekrar düzenli operasyonlara başlıyoruz. Pandemiden önce haftalık 6 uçuş gerçekleştiriyorduk. Şuan iki olarak başlıyoruz ancak duruma göre artış olacaktır. Bundan sonra da en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapacağız" ifadelerine yer verdi.

Konuya ilişkin İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ise ilk tarifeli sefere ilişkin görseller paylaşılarak, "Asiana Airlines bugün itibarıyla ICN-IST seferlerine haftada 2 frekans olarak yeniden başladı. Nice emniyetli uçuşlar dileriz" denildi.

Sayfa 358/726 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •