Sayfa 36/128 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 281 - 288 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by Ronesans Yazıyı Oku
    Saolun sn. İbiloğlu siz neden çıktınız bir de hisse hakkındaki görüşünüzü bilmeyi çok isterim.
    Hisseyi tanımam Sayın Ronesans, bu topicte yıllarını vermiş arkadaşlar var. Saygısızlık olur. Ben grafiğine bakınca desteklerinin 1,80-90 aralığında gördüm sadece onu söyleyebilirim. Dün inceledim biraz zaman satış kademelerini mal devri olmuş gibi. anlaşmalı muhtemelen.

2. Pardon marbaşı unutmuşum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    Hisseyi tanımam Sayın Ronesans, bu topicte yıllarını vermiş arkadaşlar var. Saygısızlık olur. Ben grafiğine bakınca desteklerinin 1,80-90 aralığında gördüm sadece onu söyleyebilirim. Dün inceledim biraz zaman satış kademelerini mal devri olmuş gibi. anlaşmalı muhtemelen.

gelirse ikinci alımı 1.90 a düşünüyorum. Sonuncusu da gelirse 1.50 olur.

4.  Alıntı Originally Posted by Ronesans Yazıyı Oku
    gelirse ikinci alımı 1.90 a düşünüyorum. Sonuncusu da gelirse 1.50 olur.
    Gelir oralarada gelir acele etme tabi trade şansları verecektir 10-20 kademe

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Gelir oralarada gelir acele etme tabi trade şansları verecektir 10-20 kademe
    Teşekkürler sn tiger bakalım görelim.

6.  Alıntı Originally Posted by Ronesans Yazıyı Oku
    Teşekkürler sn tiger bakalım görelim.
    Önceki yıllarda operasyona yakalanmistim çok dikkatli olmak lazım trade yapılır ama doğru yerde yakalanırsa

7. kağıda yeni girenleri sattırmak için 2,14 2,19 arası gezinip duruyor.

8. Ortalamam 1.3 ve almaya devam ediyorum bunu fırsata çevirmek lazım çünkü hiçbir veriye uymayan hareketler bunlar gün sonu anlayacağız gerçek niyetini ve yönünü

Sayfa 36/128 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •