Sayfa 36/72 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 575 madde; 281 - 288 arası.

Konu: FONARŞİ ( hellistheothers )

1. Çok teşekkür ederim, devam edeceğiz. Sadece birilerinin baktığından emin olmak için sormuştum.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Portföyde daha önce başarısız olduğu için çıkarılan mps yerine ekleyeceğim fon OPI ya da OPH olacak. Eklemeye başladığım andan itibaren o da rating sistemime girecek.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bu, birilerinin işine yarıyor mu , devam edeyim mi bilemiyorum gerçekten.
    Üstadım hem de o kadar çok işe yarıyor ki, sizin stratejinizden inanılmaz bir biçimde faydalanıyoruz. Hocam elinizde tuttuğunuz hisseler neler şu anda acaba? Uzun zaman oldu hisse portföyününüz paylaşmadınız galiba, ya da ben kaçırmış olabilirim. Bir de rica etsem 4. HSYF’nize karar verebildiniz mi acaba? Sizin sayenizde parça parça portföyüme katkı sağlamayı öğrendim.

4.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Üstadım hem de o kadar çok işe yarıyor ki, sizin stratejinizden inanılmaz bir biçimde faydalanıyoruz. Hocam elinizde tuttuğunuz hisseler neler şu anda acaba? Uzun zaman oldu hisse portföyününüz paylaşmadınız galiba, ya da ben kaçırmış olabilirim. Bir de rica etsem 4. HSYF’nize karar verebildiniz mi acaba? Sizin sayenizde parça parça portföyüme katkı sağlamayı öğrendim.
    Hocam bir önceki gönderide paylaştım 4.fonu. İki ihtimal kaldı, bunlardan birine yakın dönemde girmeye başlayacağım. Hisse sadece bir iki defa paylaştım, sonra durdurdum sadece fon merkezli olalım istedim.

5. Bende günlük takip ediyorum. Elinize sağlık.

6. Takipteyiz hocam. Saygılar..
    Bilgi paylaştıkça artar... Yazdıklarım, yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Girişe yoklama listesi koyabiliriz istersen üstad, gelmeyeni de yok yazarız tahtaya..
    Bilgi paylaştıkça artar... Yazdıklarım, yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Saf_sata Yazıyı Oku
    Girişe yoklama listesi koyabiliriz istersen üstad, gelmeyeni de yok yazarız tahtaya..
    Sağol dostum, sadece çok ses çıkmayınca acaba kimse okumuyor mu telaşlandım bir an. Yanılmışım. Devam ederiz artık.

Sayfa 36/72 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •