Sayfa 36/413 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 3298 madde; 281 - 288 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Tabiki öyle. Ben bu fiyatlara yakın toplamaya başladım. Bana göre ederinde değil ama 1tl den alan için farklı değerlendirmeler mümkün. Herkesin risk algısı ve getiri beklentisi farklıdır. Bu sıralar piyasada oynaklık çok. Kafa karışıklığına sebep olabiliyor. Nasip olursa beklentimize uygun fiyatlara gelmesini bekleyeceğiz. Tavsiye niteliğinde değildir.

2. Bu arasa holdingin en çok kâr getiren deniz taşımacılığı hakkında bilgim çok zayıf. Ama zaman buldukça çalışıyoruz. Bu şirket yarı fiyatına düşse beni %5etkiliyor. Zaman tanımaya değer bir şirket olarak görüyorum kâr hesaplamalarını yaptık kıymetli üstadlar yapıyor. Bakalım zaman ne gösterir.

yahu gitti bizim kar.

inşallah borsa tavana giderken eksi falan açmayız

bahtsız bedeviye dönmeyelim

4. 91 milyon dolardan 112milyon dolara bir günde…
    Zaman vermek lazım doğru yatırımlara, inşallah herşey yolunda gider

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yahu gitti bizim kar.

inşallah borsa tavana giderken eksi falan açmayız

bahtsız bedeviye dönmeyelim
    Kur keşke 10 civarına dönse, orada bile 500 milyon TL civarı net kar ve mevcut fiyatla prospektif olarak 3.3 civarı F/K olur. Ayrıca seneye ortalama kur da yüksek olacağından mevcut navlun fiyatları ile faaliyet karı da artacak.

6. Benim de en önemsediğim faaliyet kârı. Elinde olan dövizin yapılan işin mahiyeti gereği şirketin elini güçlü tutmasını yeterli görüyorum.

Şirket sahiplerinin, küçük yatırımcıya bakışı ve şirketin borsa daki geçmişi ile performansı da hissenin geleceği ile ilgili önemli bir bilgidir bence.

valla 12.60 gördük. eger yıl sonu böyle kalırsa karlılık epey eridi. 800-900 arası kalır.
    yine de iyi

Sayfa 36/413 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •