Sayfa 36/837 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 6693 madde; 281 - 288 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Uzun da zaten gideceğini biz de düşünüyor söylüyoruz. Yapılan adiligi elestiriyoruz. Bunu yapınca da yazma demek saygısızlıktır. Bunu dedik. Ovdugumuz zaman yazma demeyen elestirince yazma diyor.

2.  Alıntı Originally Posted by piyer Yazıyı Oku
    HSBC alışlar 112.517 lot %64,58 alışları sürekli artıyor...
    az kaldı artıya geçmemize
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. Bu mesajı göremiyorsunuz çünkü fenerbahceli adlı üye sizin ret listenizde yer alıyor.
    Yazıyı Oku
    Remove user from ignore list

Dünya varmış yahu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    az kaldı artıya geçmemize
    artıya geçtik..umuyorum ki güzel toparlar...bir de hsbc genelde yabancıya alıyor diye hatırlıyorum...acaba mscı turkey etkisi kendini göstermeye mi başladı ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Bugün Europower halka arz onayı da gelir artık umarım, heyecanla bekliyoruz...

6. karıncanın belini incitmeden, senedi yerinden kıpırdatmadan 120-130k arasında lot topladı helal olsun hsbc.

7.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Bugün Europower halka arz onayı da gelir artık umarım, heyecanla bekliyoruz...
    Ben şimdilik bu haberin çıkmasını istemiyorum..çünkü toplayacak o kadar serseri lot var ki...bırakalım toplasınlar...inanmayandan ,sabırsızlardan ,nankörlerden ,gesanı hak etmeyenlerden toplasınlar...şu anda gesan çıkışa geçmeye kalksa bu gurup tüm mallarını gesanın kafasına vuracaklar...

8.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    karıncanın belini incitmeden, senedi yerinden kıpırdatmadan 120-130k arasında lot topladı helal olsun hsbc.
    vardır bir bildikleri... kolay gelsin onlara....

Sayfa 36/837 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •