Sayfa 360/790 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon
Arama sonucu : 6319 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sensitive Yazıyı Oku
    dün yüzde 10 düştü
    bugün yüzde 3
    cuma günü uyarmıştım.
    kuşlu sitede pirekaplan var.
    bu aralar bunu pazarlıyor diye. adamın pazarladıkları fişek gibi aşağı çakıılıyor ki dediğim yine oldu.
    adam temel analiz bilmez teknik analiz ayana ak saçın sakalının gazı ile ky ye mal pazarlar
    bunun F/K SI 27, bunun tekniği mi olur borsa göçmüşken.
    Neyin peşindesiniz balon gibi şişik...
    yatırım tavsiyesi değildir
    Sen o salladığın kişinin tırnağı bile olamazsın.tanımadan araştırmadan şu ortamda tüm kağıtların düştüğü bir anda hele hele mübarek şu günlerde iftira atmaya utanmıyormusun.Ben o adamın dediğinde 1.90 - 2.30 arası aldım ve adını bile doğru yazamadığın o kişiye minnet borçluyum. Ki adam sadece grafik ne diyorsa onu çiziyor ki alın satın demiyor. Sizlerin yüzünden millet sitelere grafik koyamaz yorum yapamaz oldu..O yazdığı kağıdında ederi 10.10 tl bilançosunu incele inşallah yeni gelecek bilançoylada 11-12 tl olur da elinde olanlar kazanır.

2.  Alıntı Originally Posted by AAMATÖR Yazıyı Oku
    Sen o salladığın kişinin tırnağı bile olamazsın.tanımadan araştırmadan şu ortamda tüm kağıtların düştüğü bir anda hele hele mübarek şu günlerde iftira atmaya utanmıyormusun.Ben o adamın dediğinde 1.90 - 2.30 arası aldım ve adını bile doğru yazamadığın o kişiye minnet borçluyum. Ki adam sadece grafik ne diyorsa onu çiziyor ki alın satın demiyor. Sizlerin yüzünden millet sitelere grafik koyamaz yorum yapamaz oldu..O yazdığı kağıdında ederi 10.10 tl bilançosunu incele inşallah yeni gelecek bilançoylada 11-12 tl olur da elinde olanlar kazanır.
    Sayın amatör ittifak dan bahsediyor sunuz yoksa başka hissenin mi bilançosu

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben metro satisi goremedim, gedik alici.

Olay, dolar kuru uzerinden secimlere kadar ulkemize baski kurmaya calisan ve huzursuzluk cikarmaya calisan, secmenleri etkilemeye calisan emperyalistlerin saldirisi altindayiz.

Hic para etmeyecek firmalari 15 TL den halka arz etmeye calisan ve 6.5 milyar dolara batik ulker grubu (patronu ulkeden zaten kacti) sirketlerini 10-12 TL civarinda halka arz edip kucuk yatirimciyi hortumlayacaklarin yaninda, ittfh 3 TL bedavadir kanaatindeyim.

4.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Sayın amatör ittifak dan bahsediyor sunuz yoksa başka hissenin mi bilançosu

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ittfh sayfasında olduğumuza göre odur....10 olurmu olmaz mı bilemem ama ederi o...

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Antalya07
    Gönderi
    1,035

Günaydın ☀

Gününüz Aydın neşeniz daim olsun yüzünden tebessüm eksik olmasın güzel bir gün olması dileğiyle 🌞☀
    🖐

6.  Alıntı Originally Posted by Zıco Yazıyı Oku
    Gününüz Aydın neşeniz daim olsun yüzünden tebessüm eksik olmasın güzel bir gün olması dileğiyle ��☀
    Günaydın, bir %10 daha kaldırmaz bu bünye

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Antalya07
    Gönderi
    1,035
    Güveniyoruz dedik güvenimiz tam kardeşimmmm
     Alıntı Originally Posted by Right or Wrong Yazıyı Oku
    Günaydın, bir %10 daha kaldırmaz bu bünye
    🖐

8. Borsa İstanbul "açığa satış" için düzenleme yaptı
    Borsa İstanbul, yukarı adım kuralının iki ay süreyle BIST 100 Endeksinde bulunan ve açığa satış yapılabilen paylarda da uygulanmasına karar verildiğini bildirdi

Sayfa 360/790 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •