Sayfa 361/734 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon
Arama sonucu : 5867 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Kurtarmasi icin dunki kapanis olan 4.43 galiba.orda kapamasi lazimdi.yani bugun eksi kapadik aslinda.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    telefondan düzeltmekte zor olduğu için uğraşmıyorum. bugün yüzde 2,5 civarı artmış oldu. atın 30 unda temettü hesaba yatacak.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Bilanço güzel gelecek inş ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Küsmüyorum da satmıyorum da ülen.

4. vakko aylık.....

vakko günlük....
    tüm bunlardan çıkarım şu olabilir..önce vakko hissesinin günlüğünden gidersek kritik desteğe gelmek üzere...kırılırmı dersek yukarıdaki ters graflara bakmak hareketi görmek gerek haftalıktaki indikler hala aşağıyı işaret etmekte...
    bu paylaşım istek üzerine yapılmıştır yatırım tavsiyesi içermez eğitim amaçlış indikatör karşılaştırması için çalışılmıştır
    YAZIP ÇİZDİKLERİMİN HÜKMÜ YOKTUR-YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

5.  Alıntı Originally Posted by sıradan Yazıyı Oku

vakko aylık.....

vakko günlük....
    tüm bunlardan çıkarım şu olabilir..önce vakko hissesinin günlüğünden gidersek kritik desteğe gelmek üzere...kırılırmı dersek yukarıdaki ters graflara bakmak hareketi görmek gerek haftalıktaki indikler hala aşağıyı işaret etmekte...
    bu paylaşım istek üzerine yapılmıştır yatırım tavsiyesi içermez eğitim amaçlış indikatör karşılaştırması için çalışılmıştır
    Dostum emeğine sağlık. Kendi adıma tşk ederim. Bu teknik grafikler ""Normal Şartlar Altında"" geçerli olabilir. Vakko 1. Çeyrek bilançodan sonra tamamen habere endeksli hale gelecek. Beklenen haberlerin KAP'a düşmesi akabinde ordaki 3'ler 4'ler mazi olur 11'ler 12'ler konuşulur. Beklenti gerçeklelmezse de sene sonu hedefi en az 6 liradır.Ayrıca bu hissenin tabanının tabanının tabanı 3.60'tır. ( y.t.d kişisel yorumumdur)

6. Syn. sıradan Teşekkür ederim. Allah razı olsun

7. Temettü neden yatmadı

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Vakko, lüks perakende alanında trendleri takip ederek büyümeyi hedefliyor. Dünya'dan İrem Çetingöz'ün haberine göre, Vakko CEO'su Jaklin Güner, '360 derece lüks' olarak tanımladıkları hizmetin, sadece ürün satmaktan ibaret olmadığını söylüyor. Güner, Vakko'da ortaklığa ilişkin sürecin de olumlu ilerlediğini belirtiyor. Haberin tam metni: https://www.dunya.com/saglik/vakko-3...-haberi-413195 Foreks Haber Merkezi ( [email protected] ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey

madem olumlu bu ne perhiz bu ne lahana turşusu başka bir şeyimi ima ediyor acaba? bu arada yabgudokuz gerel sayfasında sıradan senden bahsetmiş.

Sayfa 361/734 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •