Sayfa 362/1003 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Migrosu eklemeyi unuttum büyüklerden , spor hisseleride efsane...
    1.60 dan aldım 244 den sattım 256 dan aldım 330 kapattı cuma var mı böyle kar

2. Arkadaşlar aranızda Joker ı izlemeyen varsa mutlaka izlesin. Bu filmi içinde bulunduğumuz yılı düşünerek izleyin lütfen...

Haziran ayında bu topic de ağlama duvarına dönecek

4. Borsa yükselirken bende nasibimi aldım ama elim hep tetikte idi mal tasimadim bir tek Deva hissesi 3 gün taşıdım o da brüt takas da imiş iş yoğunluğun dan bakamadım haberler kap kısmına gözümden kaçmış satamadim akşamına bilanço geldi 3 gün tavan oldu 3.tavanda sattım hisseyi ama yükselişlere hiç güvenmedim şimdilik ise 100 nakitteyim aynı koç gibi düşünüyorum bende şimdi almam yükselse hiç almam o moddayim

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Bimaş , Aselsan , Ford, Ülker , Sasa, Koza, Kozal , Otokar , Türk Traktör , Pegasus,Dohol, Gsd Holding

Daha sayıyımmı ?

Bist 100 dışındakileri saymıyorum bile çünkü hepsi 124500 endeks seviyesini geçti bile
    tamamda
    hepsi tepki çıkışı.
    düzelmiş ekonominin borsa çıkışı değil.
    hepsi düşecek buralardan tekrar.
    mesela aselsan
    tekrar 17 lere düşüp sonra 40 lara gidecek bana göre.

Bir arkadaşım dediki sağolsunlar 100 milyon para aldım bende yandaşlarıma söyledim 3-5 Hisseyi 5 e katladık şimdi lamborgini ile geziyoruz bende dedimki borsada 500 tane kağıt var hangisini aldıysam zarardayım tuvalet kağıtları fırladı baba kağıtlar yerinde saydı

Bana ne dedi biliyormusunuz Borsayı savunanlar neden savunuyor anladınmı

Öbür dünyayı görmeyen öbür dünyayı savunan ile ekonomiyi kendi kazandığı para ile aynı kefeye koyanlar aynı kişiler

7.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Borsa yükselirken bende nasibimi aldım ama elim hep tetikte idi mal tasimadim bir tek Deva hissesi 3 gün taşıdım o da brüt takas da imiş iş yoğunluğun dan bakamadım haberler kap kısmına gözümden kaçmış satamadim akşamına bilanço geldi 3 gün tavan oldu 3.tavanda sattım hisseyi ama yükselişlere hiç güvenmedim şimdilik ise 100 nakitteyim aynı koç gibi düşünüyorum bende şimdi almam yükselse hiç almam o moddayim

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende Ulusoy unda yaşadım bu durumu aldım akşam satayım dedim bürüt takas dedi tutuyorum bi de konya var ama o yüklü miktarda zaten tek beklentisi bedelsiz onu yakalarsam yeter bana bu yüzyıl

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Hangisi daha değerli

Cübbelimi
    Hatipoğlumu
    Mustafa karakaşmı
    Yoksa cami hocanızmı

Aldıkları paramı
    Verdikleri bilgim
    i
    Aysun Kayacı'nın yakınımısın?
    Dağdaki Çoban mı daha faydalı, Aysun'mu?

https://www.youtube.com/watch?v=EiBIcSf5UkQ

Sayfa 362/1003 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •