Sayfa 364/632 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon
Arama sonucu : 5055 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Sevgili Lunar zaten işin özeti o kısım. Bak hissedeki durumlara, adamalr dalga geçer gibi birde şunu ürettik bunu ürettik uçacağız kaçcağız diyorlar tamda bu günlerde, dalga geçer gibi, küfür eder gibi hatta gibisi fazla. Salla artık bilançoyu 2026 daki ihracat rakamını. Borsa birazda pskoloji işidir. Adamlar ha bire gaz veriyor şunu yaptık bunu ürettik uçuyoruz kaçıyoruz diyip duruyorlar ama dikkat et bir defa ASELSAN hisse ederi bu değil diyemiyorlar. Yada geri alım yapıyoruz şu fiyattan, olmadı sermaye artırıyoruz felan işte. Savunma sanayi siyasete alet olmaması gerekirken seçim öncesi hamasi müjdeleri diziyorlar. Aynı haltı Altay tankında yapmışlardı. Yaptıkları bu saçma salak söylemeler yapılan muhteşem işleri de gölgeliyır malesef.
    Bir önceki mesajda niyet hayır akıbet hayır demiştim ama niyet aynı fetönün yaptığı gibi milleti salak yerine koyma çabası.
    Haluk denen sözde aselsan başkanına bak oda ASELSAN resmi twit hesabı da tam bu günlerde Temel Kotil gibi uçan kaçan twitler atıyorlar. Millet uçcak kaçacak diye aldıkça basıyolar hisse fiyatını aşağı. Aslında buda bir suç. Hani gölge etme başka ihsan istemem dersin ya o hesap.
    Yatırımcı korumaya yönelik tek laf yok ama uçuyoruz kaçıyoruz gırla. Çok basit çıksa deseki yarırımcıyı koruma, hisse güvenilirliğini koruma adına geri alım yapıyoruz çünkü eserinin bu olduğuna inanmıyoruz dese ne olur. Bak almasa bile söylese diyorum.
    Çok güzel bir hadis var kitaplarda ilk onunla başlar niyet hadisi. Özetle kim neye niyet ederse ona ulaşır diye. Adamların niyeti yatırımcı yda şirket değil belliki. İnan bana eskiden sevinirdim şimdi konuştukları da midem bulanıyor

2. Bu düzeltmede en çok düşen bilanço beklentileri en yüksek hisseler oldu... Bilanço beklentisi çok iyi olan bazı hisselerde %35 varan düşüşler var....Geçmişt de iyi yükselen bir çok hissede hareket öncesi bu durumu yaşadık..

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yalnız ASELSAn patron TSK THYAO ile benzer değil.
    Üstat ne olacak bu borsanın, özelimizde aselsanın durumu, fikriniz öngürünüz nedir.

4. Üstat değilim haddime değil. Kısada endeks 4925 üstüne atsa yeterli benim için. Volatilite belli süre çok olur.

Bir ara longcuları doğrarlar bir ara shortcuları yatırımcıya birşey olmaz.

Kredi ya da kaldıraç falan fıstık bunlardan uzak durmak lazım.

Hisse özeli piyasa normale döndüğünde o da normale döner. Bu ara önemli olan genel piyasa.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. hayırlı günler bol kazançlar tuşaşın üreteceği uçak projelerinde aselsanın eloktronik teçizatları kullanılmıyor mu ? 2025 teki uçuş planı 2023 e çekildi benim bildiğim kadarıyla ayda 4 uçak üretme kapasitesiyle çalışabilecek ilk etapta 240 gibi bir rakam lazım ülkemize ben uzun süredir aselsan yatırımcısıyım büyük siparişlerin 2023 ten itibaren başlayacağını yıllar öncesinden takip etmişliğim var ortalıkta gezen söylentiye göre savunma sanayi şirketlerinin halka arzlarıda olabilir yıllar önce tuşaşın böyle bir durumu vardı yada bu şirketler tek çatı altında toplanabilir aselsanda bedelsiz potansiyelide var genel kurul bakalım nasıl geçecek herkese hayırlı günler YATIRM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,360
    ASELSAN yabancı oranı 11 Oca 2023 % 24,23. 10 Ocak 2023 % 25,59.
    Fark % -1,36. Hisse kapanış 52,80 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    ASELS: 56.50 tl bazında güzel destek Orasıda Sn. junge bahsettigi 3$ seviyesi simdlilik 56.50-62.50 bant aralıgındayız.
    bir üst bant 62.50-69.00 aralığıdır . İzleyip görecegiz hacim destekliyor Piyasa bozmaz da yatay da kalsa yetecek momentum yakalanmışken

İzliyoruz

Ytd..
    ASELS; Tepki verse de 56,50 üzerine atamadı bugün İyi olmadı.

Umarım hızlı bir şekilde 56.5 üzeri kapanış yaparak tekrar trend başlamış olur.

ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Üstat değilim haddime değil. Kısada endeks 4925 üstüne atsa yeterli benim için. Volatilite belli süre çok olur.

Bir ara longcuları doğrarlar bir ara shortcuları yatırımcıya birşey olmaz.

Kredi ya da kaldıraç falan fıstık bunlardan uzak durmak lazım.

Hisse özeli piyasa normale döndüğünde o da normale döner. Bu ara önemli olan genel piyasa.
    BİST100 Bugün 4601 puandan dönüş yaparak 4970 puandan %5.11 yükselişle kapattı.

Sn Soul un yukarıda ifade ettiği 4925 puan üzerinde kapanış yapması olumlu.

Yarın hafta sonu öncesi bir önceki destek seviyesi olan 5125 seviyesi üzeri kapanışı yapmasını bekleyecegiz.

ASLA YTD..

Sayfa 364/632 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •