Sayfa 364/595 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon
Arama sonucu : 4754 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Gelincik hastalıktan yeni kalkmış, üstelik bitkinmişâ€¦ Zayıflamış, bir deri bir kemik kalmış. Bu haliyle daracık bir delikten mahzene dalıvermiş.

Mahzende sıra sıra etler varmış. Kimsecikler de yokmuş. Gelincik başlamış etleri kemirip kemirip yemeğe. Yedikçe şişmiş, şiştikçe de bir yağ tulumuna dönüşmüş, şişmanlamış. Bir gün yine tıka basa yerken bir tıkırtı duymuş. Korkusundan kaçacak bir delik aramış. Bir zamanlar girdiği deliği bulmuş fakat öyle şişmanlamış ki çıkamamış delikten.

†Burası herhalde girdiğim delik olmasa gerek, öyle olsaydı neden çıkamayacaktım?†demiş. Başlamış mahzende dört dönüp çıkacak delik aramaya. Fakat o bir tek delikten başka delik bulamamış. Gelinciğin telaşını gören fare, †Boşuna aranıyorsun arkadaş, sen bu halinle girmedin ki delikten! Zayıf girdin, çıkmak istiyorsan zayıf çıkman gerekir.†demiş.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    Gelincik hastalıktan yeni kalkmış, üstelik bitkinmişâ€¦ Zayıflamış, bir deri bir kemik kalmış. Bu haliyle daracık bir delikten mahzene dalıvermiş.

Mahzende sıra sıra etler varmış. Kimsecikler de yokmuş. Gelincik başlamış etleri kemirip kemirip yemeğe. Yedikçe şişmiş, şiştikçe de bir yağ tulumuna dönüşmüş, şişmanlamış. Bir gün yine tıka basa yerken bir tıkırtı duymuş. Korkusundan kaçacak bir delik aramış. Bir zamanlar girdiği deliği bulmuş fakat öyle şişmanlamış ki çıkamamış delikten.

†Burası herhalde girdiğim delik olmasa gerek, öyle olsaydı neden çıkamayacaktım?†demiş. Başlamış mahzende dört dönüp çıkacak delik aramaya. Fakat o bir tek delikten başka delik bulamamış. Gelinciğin telaşını gören fare, †Boşuna aranıyorsun arkadaş, sen bu halinle girmedin ki delikten! Zayıf girdin, çıkmak istiyorsan zayıf çıkman gerekir.†demiş.
    anafikir diyor ki 7,5 gelmeden tekrar çıkış beklemeyin

üst üste 2 gün 20 nin altı kapanış
    yarın üstüne attı attı atmadı geçmiş olsun
    ver elini 7,5 maliyet düşürmek için büyük fırsat

Bu başlığı şu anda 13 kişi okumaktadır. (2 üye ve 11 ziyaretçi)
    aks16,
    Oralet_Osman

Kaldık mı biz bize
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 13 kişi okumaktadır. (2 üye ve 11 ziyaretçi)
    aks16,
    Oralet_Osman

Kaldık mı biz bize
    2 tane de kuru kafa iskeletor var ya yukarda bizle beraber.

Ben başka hisseler toplıyorum şimdi. Zaten giren girdi. Doviz bazlı herkes zararda.

Froto bile aylar once 950 liraydı şimdi 750, hwm de o zaman dolar 25 falandı

Bist 30 da 10 şirket sadece dolar bazlı getiri elde etmiş.

Biz eğer bu enf. ve doların önünü kesemezsek bizim burada para kazanmamız oldukça zor olaacaktır.

Dolar yüklese leçek bir yere oturacak bunu kabulüm zaten

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    2 tane de kuru kafa iskeletor var ya yukarda bizle beraber.

Ben başka hisseler toplıyorum şimdi. Zaten giren girdi. Doviz bazlı herkes zararda.

Froto bile aylar once 950 liraydı şimdi 750, hwm de o zaman dolar 25 falandı
    Osman abim. Seçimden bu yana portföy dolar bazlı %25 zarardayım. Ama hiç hareket etmedim. Bir de temettüleri yemek durumunda kaldım.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Bist 30 da 10 şirket sadece dolar bazlı getiri elde etmiş.

Biz eğer bu enf. ve doların önünü kesemezsek bizim burada para kazanmamız oldukça zor olaacaktır.

Dolar yüklese leçek bir yere oturacak bunu kabulüm zaten
    Dolar 2024 sonu 33 diyor hsbc,

Ama 43 diyen yabancı kurumlarda var.

Geçmişe bakınca enflasyon düşükken borsa bıktırıcıydı endeks 100 bin oldu olacak derken 10 SENE geçti (2010-2020)

Enflasyon kontrol altına alındığında böyle yükselişler olmaz (1000-8000 puan, sıfırlar atılmadan önceki haliyle 100.000-800-000 puan)

Sayfa 364/595 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •