Sayfa 365/555 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Sn lasvegas gelecek projeksiyonunuz nedir bu kağıtta. Ben günlük 1 m net kar hayalim var. Tutar mı sizce? Önce şu qbasic uygulaması bitmeli tabiki, ortaklar yenisi geliyor dedi ama aralık yarısı geldi hala ortada yok. Masaüstüde bakmayın siz oda basit ama iş görür gene. En sevdiğim özelliği kpmisyon dahil maliyet oluşturması harika. Ama tüm işlemlerimi mobilden yaptığım için elzem önemli. Hemen halletmeliler

2. INFO - İnfo Yatırım

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Sn lasvegas gelecek projeksiyonunuz nedir bu kağıtta. Ben günlük 1 m net kar hayalim var. Tutar mı sizce? Önce şu qbasic uygulaması bitmeli tabiki, ortaklar yenisi geliyor dedi ama aralık yarısı geldi hala ortada yok. Masaüstüde bakmayın siz oda basit ama iş görür gene. En sevdiğim özelliği kpmisyon dahil maliyet oluşturması harika. Ama tüm işlemlerimi mobilden yaptığım için elzem önemli. Hemen halletmeliler
    Yunus Şahin geçen cuma günkü yayında haftaya(yani bu hafta) ya da en kötü sonraki haftaya çıkacak dedi bekliyoruz.

İsin kötü yani Twitter’da bazı kullanıcıların betayı kullanıp ekran görüntüsü paylaşması üzerine Mt’yi aradığımda öyle bi şey yok vermiyoruz diyip kestirip atması. Bari limitimiz doldu falan diyip geçiştir ne diye inkar ediyorsun.

3.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Başlığa ait bilgiler
    Bu başlığı şu anda 19 kişi okumaktadır. (7 üye ve 12 ziyaretçi)

batu34, lasvegas,
    Yer İmleri

Lasvegas hocam selamlar, neredesiniz İsmende de yoksunuz,
    Çok sizi göremiyoruz. İsmen hala elinizde var mı ? Neden yazmıyorsunuz.

Batuhan
     Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Bir suredir yazmiyorum sadece okuyordum. Ismen pozisyonlarima devam ediyorum. Infoda aldim onlari da tasiyorum. Uzun sure her iki hissede de bulunmayi dusunuyorum. Zamaninda ismen de yazilanlarin cogu gerceklesmeye basladi. Umarim ayni basarilari infoda da goruruz. Hizli bir buyume icerisindeler. Eurobond swap ve opsiyon tarafi da artik devrede. Yeni urunlerle 2021yilinda da buyumenin surecegini dusunuyorum.
    Sn. Lasvegas Hocam, yukarıdaki inceliğiniz için teşekkür ederim. Bende info yok, sırf sizi gördüm diye başlığına yazdım. Şahsımın İsmeni tanıdığı dönemde, sorduğum sorulara içtenlikle cevaplar verdiniz, çok teşekkür ederim. Sizler yazmıyorsunuz artık ancak gözüm İsmeni tanıdığım günlerdeki gibi sizi arıyor, geçende İsmen başlığında da sordum, Lasvegas Hocamı gördünüz mü diye? ,görmediniz galiba.

Lütfen, daha sık yazın, İsmene de uğrayın. Bizim cenah orası, Sizi orada da görmek isterim.

Saygılar Selamlar

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

4.  Alıntı Originally Posted by coltra Yazıyı Oku
    BGC'nin alımları da fon çıktı, hayırlı olsun.
    Alımların fon tarafndan yapılmış olmasının herhangi bir önemi var mı?

5. Var, vur kaç / trader olma ihtimalleri daha düşük malı tutarlar. Herkes bizim gibi çakal olmasın ki biz rahat edelim değil mi
     Alıntı Originally Posted by rovolver Yazıyı Oku
    Alımların fon tarafndan yapılmış olmasının herhangi bir önemi var mı?
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Yunus Şahin geçen cuma günkü yayında haftaya(yani bu hafta) ya da en kötü sonraki haftaya çıkacak dedi bekliyoruz.

İsin kötü yani Twitter’da bazı kullanıcıların betayı kullanıp ekran görüntüsü paylaşması üzerine Mt’yi aradığımda öyle bi şey yok vermiyoruz diyip kestirip atması. Bari limitimiz doldu falan diyip geçiştir ne diye inkar ediyorsun.
    İnşallah. Şu fuel alan uçak oyununu hatırlayanlar var mı? Beyaz ufak bi uçaktı. Gemilere ateş eder, köprüleri yıkardı. Valla o moda girdim. Emir düzeltmede, sanki c de program yazıyorum, imleç algılaması bile geç. Yeni versiyonu bekliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    İnşallah. Şu fuel alan uçak oyununu hatırlayanlar var mı? Beyaz ufak bi uçaktı. Gemilere ateş eder, köprüleri yıkardı. Valla o moda girdim. Emir düzeltmede, sanki c de program yazıyorum, imleç algılaması bile geç. Yeni versiyonu bekliyorum.
    River Raid oyunun adı 😊. Ben de yeni hesap açtım infodan sözlesme yeni gonderdim, commodore 64e geri mi dönecegim simdi ? 😭

8.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    River Raid oyunun adı . Ben de yeni hesap açtım infodan sözlesme yeni gonderdim, commodore 64e geri mi dönecegim simdi ?
    Hocam sen işlem yapmaya başlayana kadar yeni uygulama gelir sanırım sen direk üst segmentten başlarsın. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 365/555 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •