Sayfa 365/606 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 4845 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    İçi boş şirketlerin 1 e 10 yaptığı borsamizda kâr ve bilanço satın alınıyor olabilir mi acaba?

Bir sitesine girip bakmak lazım kaç ülkeye ihracat yapıyor? Ya da ben yazayım:

Sektöründe en geniş ürün yelpazesi
    Jant üretiminde 40 yılı aşkın tecrübe
    Premium kalite
    85'den fazla ülkeye ve 6 kıtaya global tedarik

Aynı zamanda şirket gelirleri dolar ve Euro cinsinden...
    2013'ten beri 40 tl olan hissenin 1 yılda 40'tan 400'e çıkmasının hikayesi bu demek
    Yalnız o yazdıklarınız başka hisseler içinde geçerli ve bu sene on kat gitmediler...

Zarar eden şirketleri uçuruyorlar, kar eden Jantsa neden uçmasın. Kazancınız bol olsun.
    Dikkat edin.

2.  Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    Benim gidenler , sizin gitmeyenler dikkatinizi çekmiş demek ki...karton Mart ayı fiyat 275, Aralık ayı sermaye arttrimi ile 3545...
    Konya 150 den 1200 e
    Alcar 30 dan 411 e
    Borusan Yatırım 38 den 680 e

Uzerb 1.3 dan 62 ye gitmiş...Daha çok örnek var
    Zorlanma. ''Gitmeyenlerin dikkatimi çektiği'' nerden çıktı? Bu piyasada rastgele hisse seçen bile kazanır.
    Örneklerinize tekrar bakın. O örnekler bundan önceki yıllarda bu kadar uçar mıydı bir düşünün?
    Bir neyse de ben diyeyim.
    Cümleten hayırlı kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Zorlanma. ''Gitmeyenlerin dikkatimi çektiği'' nerden çıktı? Bu piyasada rastgele hisse seçen bile kazanır.
    Örneklerinize tekrar bakın. O örnekler bundan önceki yıllarda bu kadar uçar mıydı bir düşünün?
    Bir neyse de ben diyeyim.
    Cümleten hayırlı kazançlar.
    Benim zorlanacak bir şeyim yok kardeşim...sadece içimdekileri yazdım...yoksa herkesin hesabı kendine ben yine eski sisteme döneyim...yazılanları okuyayım, yazmayayım...hiç umrumda değil herkes ne yapıyorsa yapsın kardesim benim...
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

4. Benim için bu topic bitmiştir daha da olsa yazmam

5. Mal az ve kıymetli diye yazdık çizdik..bilançolar geldikçe değerlemelerde iskontolar olacak içi boş fiyatlama değil bu..yol uzun ve değerini bilenler süpürmeye devam ediyor..daha 2 hafta önce CİTİ’nin 85 bin lotunu 300 liradan hüplettiler..grafiğe bakarak yorum yapmak yerine temel araştırılmalı..

6.  Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    Benim için bu topic bitmiştir daha da olsa yazmam
    Yaz dostum yaz senin gibi ortaklara ihtiyaç var..

7.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Yaz dostum yaz senin gibi ortaklara ihtiyaç var..
    Üstat yazıyorum ama kötü algılanıyor...zaman her şeyi inşaallah gösterecek...özelden de bilgi paylaşımı yapabiliriz üstadım..

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Hemen hemen senin durumundayım dostum..yalnız ben asgari ücretliyim. . bu gün kazandigim 2 yıllık maaşıma eşit..borsada kazanamayan KY ya şaşırıyorum. ..kaliteli hisselerde kayıp etmek imkansız gibi bir şey. .
    Eyvallah üstad

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 365/606 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •