Sayfa 366/1016 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 8127 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Ons altın +,dolar +, ama gram altın %-0,23 ...nasıl mümkün

2. Necmettin Batıranel hocam...
    Aynen dediğin gibi karşımızdaki yarmaya şak bir onmilyar şak bir onmilyar daha tokatları indiriyoruz emme tınmıyor,
    yetiş hocam korkmaya başladık..

3. Altın neyi bekliyor acaba?

4. Herhalde at yarışı ile karıştırdınız... eski fed yöresel başkanlardan Kocherlakota fed negatif faize geçmeli diyor... fed'in toplantısı yarın ..

5. İşin yoksa sabaha kadar USD/TRY izle boks maçı gibi çok heyecanlı,
    ha düştü ha düşecek..

6. Ons altında ülkelerin sınısız para politikalarına gitme girişimlerine rağmen zayıflık sürüyor. Sebebi, virüs bitiyor ve ekonomİler normale dönüyor.

Mantıklı mı, hiç değil çünkü virüs bitse bile ekonomiler hiç bir zaman eski haline gelemeyecek bence.

Sabırla beklemeye devam.

Ons altın zaten virüs olayı patlak vermeden önce 1600 kusurlar idi, ons altın virüs ile çıkmadı ki virüs bitiyor diye düşsün.

Dolar TL de 7 civarında büyük mücadele veriliyor, 7 rakamı çok önem arz ediyor belli. Ben yarından itibaren geçilmesini bekliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ons altında ülkelerin sınısız para politikalarına gitme girişimlerine rağmen zayıflık sürüyor. Sebebi, virüs bitiyor ve ekonomİler normale dönüyor.

Mantıklı mı, hiç değil çünkü virüs bitse bile ekonomiler hiç bir zaman eski haline gelemeyecek bence.

Sabırla beklemeye devam.

Ons altın zaten virüs olayı patlak vermeden önce 1600 kusurlar idi, ons altın virüs ile çıkmadı ki virüs bitiyor diye düşsün.

Dolar TL de 7 civarında büyük mücadele veriliyor, 7 rakamı çok önem arz ediyor belli. Ben yarından itibaren geçilmesini bekliyorum.
    Ons altın sanki dinleniyor,taban oluşumu yapmaya çalışıyor gibi......

8. Jim Rickards, Ken Rogoff'un çalışmasından yola çıkmış ABD ekonomisini gömmüş..
    A few economists have developed theories that are supported by hard evidence and do a great job of explaining real-world behavior. One of those economists is Ken Rogoff of Harvard.
    With his collaborator, Carmen Reinhart and others, he has shown that debt-to-GDP ratios greater than 90% negate the Keynesian multiplier through behavioral response functions.
    At low debt ratios, a dollar borrowed and a dollar spent can produce $1.20 of GDP. But at high ratios, a dollar borrowed and a dollar spent will produce only $0.90 of GDP.
    Meanwhile, the U.S. debt-to-GDP ratio was about 105% even before the crisis. Its only going higher. Were just digging a deeper hole for ourselves.
    https://jimrickards.blogspot.com/

Sayfa 366/1016 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •