Sayfa 366/1044 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Gene biriniz yaylaya çıkmış birinizde matbaaya uğramışsanız...............

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,169
     Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Gene biriniz yaylaya çıkmış birinizde matbaaya uğramışsanız...............
    benim için x y z fark etmez KOMTAN

SALI TEPSEYDİ 100 KAZANIRDIM
    CARŞAMBA TESEYDİ 200 KAZANIRDIM
    PERŞEMBE BU GÜN TEPERSE 400 KAZANIRIM

İNAN BANA SPEĞİN GÖNLÜ BİLİR
    BENİM ACELEM YOK
    NE ZAMAN TEBERSE O ZAMAN SATARIM

VEREN VERSİN STRESE MAHAL YOK

baksana birer ikişer tepmeye başladı sanki
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Evet 27. dakika dan
    5.10 dan itibaren" 21 " sayısı hakkında açıklama yapıyor. (Belkide literatüre KARA ÇARŞAMBA olarak geçecek çöküşün başlangıcı filmini izledik dün hep beraber. Tarih 21-04-2021 )

Her bitiş yeni bir başlangıçtır.

İsteyen benim için komplo teorisi üretiyorsun diyebilir. Hatta oturma organından uyduruyorsun da diyebilir.

Ancak bunu alenen yapan birileri varken bu o kadar da kolay bir şey değil. Sizlere, bu başlığı uzun süreden beridir takip eden tüm dostlara anlatmaya çalıştığım şeyde aslında tam olarak bu. Hakim olamadığımız bir güç.

Çok uzak olmayan yakın bir gelecekte ise gerçek borsanın nelere kadir olacağını göreceğimizi umuyorum. Gerçek borsa diyorum dikkat ederseniz. Üreten, katma değer yaratan bu ülke ekonomisine can veren şirketlerden sözediyorum. İki çizgi çekip buradan döner yada obo- tobo-formasyondan bahsetmiyorum.
    ....
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Kaptan beton üretenler değil dimi)
    Aynı yöntemle farklı sonuç alamazsınız demiş zamanında birtaş)
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    5.10 dan itibaren" 21 " sayısı hakkında açıklama yapıyor. (Belkide literatüre KARA ÇARŞAMBA olarak geçecek çöküşün başlangıcı filmini izledik dün hep beraber. Tarih 21-04-2021 )

Her bitiş yeni bir başlangıçtır.

İsteyen benim için komplo teorisi üretiyorsun diyebilir. Hatta oturma organından uyduruyorsun da diyebilir.

Ancak bunu alenen yapan birileri varken bu o kadar da kolay bir şey değil. Sizlere, bu başlığı uzun süreden beridir takip eden tüm dostlara anlatmaya çalıştığım şeyde aslında tam olarak bu. Hakim olamadığımız bir güç.

Çok uzak olmayan yakın bir gelecekte ise gerçek borsanın nelere kadir olacağını göreceğimizi umuyorum. Gerçek borsa diyorum dikkat ederseniz. Üreten, katma değer yaratan bu ülke ekonomisine can veren şirketlerden sözediyorum. İki çizgi çekip buradan döner yada obo- tobo-formasyondan bahsetmiyorum.
    ....
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
     Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Kaptan beton üretenler değil dimi)
    Aynı yöntemle farklı sonuç alamazsınız demiş zamanında birtaş)

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece beton değil. Sizin başlıkta şubat ayında idi sanırım yazdıklarım. Pandemi dönemi olağandışı bir dönem olmasına rağmen en şanslı şirketlerden biri idi. Hem akaryakıt sektöründe bir devle ortak olması hemde aynı zamanda yeşil enerji yatırımlarını yapıp bitirmiş bir şirket. Borcu var mı var. Eyvallah. Ama bilanço hesabına bakınca bir şirketin altında 2 tane daha dev şirket saklı. Ayrıca bu şirketler uzun vadede yeniden halka açılması ya da yeniden değerleme yapılması muhtemel şirketler. Ayrıca bu şirket yani holding şu anda bilançosunda gerçek rakamları göremiyor herkes. Çünkü pandemiye rağmen hala üretim yapıp satış yapabilen bir şirket. Daha çok detaylı şeyler anlatılabilir yazılabilir fakat şu yaşadığımız süreç bana kalırsa safra diye tabir edilen 2020 yılı mart ayında gelen boş beleş yatırımcıların ya da adına her ne derseniz deyin hah işte onların silkelenmesi. Şu anda bu yaşadığımızı düşüş diye niteleyenlerin dikkatine sunmak isterim bundan önceki dönemlerde düşüşler %20 ile sınırlandırılırdı. Yani %10 bizim gibi neyse demiyeyim kulağı kesikler için çerez. Elimde hissesini taşıdığım yani kaba tabirle eşşekliğini yaptığım hisse 3 gün arka arkaya taban olduğunda bile stres yapmazdık biz. Bu ne ki.
    Şimdi ne yapıyorsun diye soracak olursanız sevgili koçari balkondayım canım "bu bezevengler acaba ne zaman gelir benim hisselerimi almaya" diye düşünüyorum. Eğer senin altta yazan mottoya uyduysan ipimle kuşaam mod on aktif
    Gp abi sen 2026 diyorsun zaten. O zaman da dert etme kapa ekranı git dolaş. Tabi size sokağa çıkma yasağı bittiği saatlerde ..
    Öpüyorum sizleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
    Nasıl olsa borsa tırt gelin hadi biraz film izleyin

https://www.youtube.com/watch?v=T6Aff0kg7sM

1 ve 2 nin cevabı belli

Sayfa 366/1044 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •