Sayfa 369/761 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Vakko satılabilirmiş furya var derimde ortak arıyorsa fiyat burda durmaz herhalde

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    ben çoş dedim 30 kademe aşağı verdi .Endekste %2 lik ters bayrak formosyonu var acaba ne olacak izlemediyim.Endeksi sert verip ya alacaklar yada
    amerikada ki satışlar dün korkutucu boyutta idi.. yükselen trendin sonu imajı verdi.. önümüzdeki dönemde sıkıntı yaratacak görünüyor..

3. 15.26 da 4.750 lot satış var onu aşağı çekmeye çalışıyorlar izlenimi uyandı...

birde uzun zamandır alıcı olan iş yatırım 14.857 lotla in yüksek satıcı..2. de yatırım finans var.. bu kurum ilk defa en çoklarda görüyorum kemikleşmiş yatırımcı olabilir... tahta oyuncularının ceplerini anlamak çok zor..

4.  Alıntı Originally Posted by kurtbey2900 Yazıyı Oku
    Vakko satılabilirmiş furya var derimde ortak arıyorsa fiyat burda durmaz herhalde

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    pazarlama şirketleri zor durumda bu nedenle atılım yapmak zorundalar.. yüksek faizle, yüksek avm kiraları çarkları döndürmemeye başladı..

5. 15.26 mal is yatınmis.. ustlerde kalın..

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

6. bu hafta buralarda dinlensin ben bir safkr gidem gelem
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Sn Acemşah Derim'in piyasadan etkilenmesini bekliyor musunuz? Hedeflerlerinizde şaşma var mı ? Vade anlamında yani . Böyle bir havada aslında spek kağıdı fırsattan istifade yukarıya sürseydi bir daha kimse yaklaşmazdı. Sabah bir silkeledi ama olmadı sanırım. Veya mal mı çakacak anlayamadım gitti

8. yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 369/761 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •