Sayfa 369/925 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    beni kaçıran olay bu oldu ekrem bey...yoksa şirket iyi şirket....ama yöneticiler kovuk..yönetici önemlidir başta biri olsun da ne olursa olsun mantığı oldu mu o gemi yürümez...yönetici değer katmalı şirkete....bunlar olanı bitiriyor bırak bir çivi çakmayı.....
    Ortak hadi diyelim bir yönetici böyle iki böyle üç böyle bu atananların hepsi aynı devlet politikasımı bu çözemedim herşeye müdahale eden hükümet bu işe neden el atmaz anlamadım bildiğin manipülasyon yapıyorlar suç işliyorlar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Bir tek oyak yatırımın bu beklentisi var.bugün açıkladı.oyak ne dese tersi oldu bu hissede o yüzden umut aşılamıyorum.
    * * GUBRF: Artan amonyak fiyatlarının İran faaliyetlerinin karlılığını* olumlu etkilemesini bekliyoruz. Türkiye faaliyetlerindeki güçlü* performansın da ilk çeyrekte sürmesini öngörüyoruz. FAVÖK'ün %133* artarak 78mn TL'ye, net karın da geçen seneki 11mn TL'den bu sene 27mn TL'ye çıkacağını hesaplıyoruz.

ilk çeyrek iyi gelebilir ama istikrar önemli...doas çok iyi bilanço geldi ama bakan yok....

3.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak hadi diyelim bir yönetici böyle iki böyle üç böyle bu atananların hepsi aynı devlet politikasımı bu çözemedim herşeye müdahale eden hükümet bu işe neden el atmaz anlamadım bildiğin manipülasyon yapıyorlar suç işliyorlar

bence iç içe tek başına şirket yönetimi değil sorumlu...olayın siyasi kısmı da var görünüyor...

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bence iç içe tek başına şirket yönetimi değil sorumlu...olayın siyasi kısmı da var görünüyor...
    Bende aynı şeyi düşünüyorum ortak bu kadar göstere göstere yatırımcı soyulmaz ayıp ya haram zehir zıkkım olsun

5. Ciro 1.257
    Brüt kar 262
    Net kar:15 milyon
    Sizin yapıcagınız ticaretin içine ediyim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Ciro 1.257
    Brüt kar 262
    Net kar:15 milyon
    Sizin yapıcagınız ticaretin içine ediyim.

Yiyorlar küplerini dolduruyorlar bu kadar basit

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 15 milyon kar 38 milyon yönetim gideri 92 milyon pazarlama satış gideri rakamlara bak ya

GUBRF Konsolide 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 15132483 Yıllık Değ%:23 Ana Ortaklık Payları: -8788186

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 369/925 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •