Sayfa 369/851 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon
Arama sonucu : 6804 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. egeen de tavan bi sen kaldın, neyin eksik..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Az daha sıkarsan altına sıcacaksın spek efendi dhadi olum
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    egeen de tavan bi sen kaldın, neyin eksik..

Onuru eksik

4. Başarılı tespit İnsanların burnundan getirmeden hiçbir iş yapmaz paşa...
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Onuru eksik

5.  Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Başarılı tespit İnsanların burnundan getirmeden hiçbir iş yapmaz paşa...
    nasıl bilirdiniz dediklerinde, iyi bilirdik diyen çıkar mı acaba..

6. Sizce?
     Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    nasıl bilirdiniz dediklerinde, iyi bilirdik diyen çıkar mı acaba..

7. Arkadaşlar az önce patron aradı yetiş Lalezar herkes tavan bana çabuk bir bahane bulda tavan olmayalım diyor..

8.  Alıntı Originally Posted by midnight Yazıyı Oku

dostlar ben bir süre son defa yazıp, izlemeye çekileceğim. yeni bir şey görürsem tabiki paylaşırım. fakat o kadar olumlu konuştuk, olaylar nereye geldi topluca göstermek isterim.

gördüğünüz gibi iki formasyon var, birisi fincan kulp, tepesi 500 idi. diğeri ise bayrak flama, o da 480'ler ile kırılmıştı. flama hedefi 670, fincan hedefi 720 görünmektedir. buralar iki hedef olarak görülebilir. FAKAT, Rsi aşırı alımda olduğunu unutulmamalı. dileyenler 600 altına tekrar sarkış ve kapanış yapmasını stop seviyesi olarak görebilir. çünkü 600 üzerine atması teknik açıdan son derece olumludur. fakat bura tutmalı. tekrar etmek gerekirse ben bugün tavan yapmasını ve yarın 650'li hedeflere gelmesini ve orada dinlenmesini beklerim. fakat kağıdın aşırım alımda olduğu da unutulmamalı. yolunu bulamayana yol gösterir umarım. herkese bol kazançlar
    Kağıt 692'ler geldi, günlük %8'lik yükseliş yaptı. Buradakiler hala küfür ediyor Allah akıl fikir versin. Kendini Kent'e örnek alsın falan deniyor, bu mu sağlıklıklı hareket

Neyse, biz iyi niyetli insanlara yol çizmeye devam edelim. Dün 650'lerden sattıklarımı 600-610 arası yerine koyduığumu belirtmiştim. Büyük çanak hedefinni ise 720'ler olduğunu paylaşmıştım bundan 2 hafta önce. Ben 700 civarı tümüyle vedalaşıyorum. Kalanlara bol bol kağıda sövmeye devam etmelerini tavsiye ederim

Sayfa 369/851 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •