Sayfa 369/579 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Benim önceki postlarıma bakarsanız çok sınırlı alakam olduğunu anlarsınız.
    Secbul gelirse yanınızda atmak için taş olsun.
    Sıfıra kadar short.
    valla biz 2019 da 15 bin, 2020 de 25 bin halkbankdan tokat yedik, bu normal, 2 sene önce isdemirde 350 bin tokat attık, ona sayıyoruz. halkbank dün 48 den alıp 50 den sattım yine tutamadım, kapanış zaten malum, sıtkım sıyrıldı belkide, ama dışarıda güzel senetler var, zararımızı yavaş yavaş çıkarıyoruz, borsa bizim için kriter değil, toplum ve sosyal açısından çok faydasını görüyoruz. Özetle az çok bilgimiz var, ama şunu söylemedne geçemem, bugün 5 yada 6 fiyat önemli değil, sırf SECBUL bu senedi aldığı için her fiyatdan alırım, bence aranıp bulunamayacak bir göstergedir SECBUL. Okullarda bir açıköğretim var, evden okursun, birde görsel öğretim var, okula gider okursun, lisans gibi. İşde SECBUL burada açıktan okuyan değil, adam bizzat bu işi mektebinde okudu lisans yaptı. Bence SECBUL halkbank taşıdıkca, burada halkbank taşıyanlar için bir güven unsuru görülmeli. İnsandır beşer şaşar o ayrı bir konu.

Günaydın abi.
    Bende 840 destek gireceğim.
    829 a kadar alıcıyım

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. s.a hayırlı işler hayırlı cumalar çorbacılar,bi selam vereyim dedim. 1 haftadır malsız sıkıldık, vakit geçmiyo heyecan yok.
    I cash

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    namaza kalkıyor ondandır. 50 cente halkbank almak için dua şart, duasız olmaz.
    Muahahaha.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    valla biz 2019 da 15 bin, 2020 de 25 bin halkbankdan tokat yedik, bu normal, 2 sene önce isdemirde 350 bin tokat attık, ona sayıyoruz. halkbank dün 48 den alıp 50 den sattım yine tutamadım, kapanış zaten malum, sıtkım sıyrıldı belkide, ama dışarıda güzel senetler var, zararımızı yavaş yavaş çıkarıyoruz, borsa bizim için kriter değil, toplum ve sosyal açısından çok faydasını görüyoruz. Özetle az çok bilgimiz var, ama şunu söylemedne geçemem, bugün 5 yada 6 fiyat önemli değil, sırf SECBUL bu senedi aldığı için her fiyatdan alırım, bence aranıp bulunamayacak bir göstergedir SECBUL. Okullarda bir açıköğretim var, evden okursun, birde görsel öğretim var, okula gider okursun, lisans gibi. İşde SECBUL burada açıktan okuyan değil, adam bizzat bu işi mektebinde okudu lisans yaptı. Bence SECBUL halkbank taşıdıkca, burada halkbank taşıyanlar için bir güven unsuru görülmeli. İnsandır beşer şaşar o ayrı bir konu.
    secbul nükleer enerji mezunu değil mi?
    Patlatmasın dikkat edin.
    Tehlikeli adam zamanında uranyumla oynuyormuş...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Halk-PETROL Guest
    1 lot 5.41 den son mermimi kullandım..

Halk-PETROL Guest
    80 milyon insan 7 ser lot alsa tahtada mal biter..

İşte olay bu kadar basit 1 lot diyip geçme..

Muahahahah. Fon geliyormus havacilara. Ne gelsin lem fon, araci kurumu da yemisler.

Sayfa 369/579 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •