Sayfa 370/604 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon
Arama sonucu : 4828 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    paylaşımların için teşekürler dostum..bu grafiğe göre kanalını aştı böylece yeni bir kanala atladı...yeni kanalın katlaması da galiba 650-700 civarlarına denk geliyor....artık teknik ne kadar etkili olur bilemiyoruz...çünkü tekniğin ve temelin bu aralar çöp olduğu bir dönemdeyiz...herşey artık psikoloji ve refleksler olmuş....

eskiler tekniğe inanma ama tekniksiz de kalma demişler..artık hayırlısı olsun diyorum...bakalım kime ne kadar nasip olacak ?? katti dostumuzu kayıp etmemize üzüldüm...topiğin demirbaşlarındandı...ben ona da başarılar diliyorum...
    Keko ustadım,
    henüz tavanlı kanal direncini aşmadı. Keşke aşşa diyebilseydim yalnız su alttaki grafikte fibo der ki; benden bu kadar ne haliniz varsa görün der...
    bakalım fibo mu patron mu doğru söylüyor olacak yarın
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku

2. Hareket sertleşecek dedik ve çok şükür bizi yanıltmadı..piyasa çok iştahlı..garanti aldığı malların yarısını sattı ama piyasanın karşısında duramadı ve tavandan sattığının yarısından fazlasını yerini koydu..

3. keko üstadım aştığında yeni kanal boyumuz burdaki gibi olur

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Hareket sertleşecek dedik ve çok şükür bizi yanıltmadı..piyasa çok iştahlı..garanti aldığı malların yarısını sattı ama piyasanın karşısında duramadı ve tavandan sattığının yarısından fazlasını yerini koydu..
    SM-N770F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    katti dostum ile gerçekten de bir çok hissede kesiştik...kendisini severim...kaliteli bir yatırımcıdır...herkes kısmetinin peşinden koşar...
    Allah razı olsun. Derinlik ekranım var. Artık hareket sertleşti. Bilirsin kla******. Çok kişi konuşmaya başlayınca işkilleniyorum. Benşm memlekette herkes bunu konuşmaya başlayınca ana parayı aldık, kar kaldı. Allah olanı yemeyi nasip etsin.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    keko üstadım aştığında yeni kanal boyumuz burdaki gibi olur
    tmmm dostum anladım...bu kanal zaten 500 lere denk geliyor...500 ü aşarsak yeni kanala gireriz ki o da senin de gösterdiğin üst direnci 1000 civarlarına denk geliyor...bakalım ne yapacak ?? ben de merak ile izliyorum..ama bu aralar bir çok hisse tekniğe bakmadan gidiyor...bende merakla takip ediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

1

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2

Kesinlikle YTD.

Sayfa 370/604 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •