Sayfa 370/1078 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bu takas işine akıl ermiyor...

Sonuçta bu yıl için beklediğimden 2 milyon daha fazla kâr açıkladı. Eğer hepsini dağıtırsa bana yeterlidir. Asıl ben gelecek sene için yani bu sene sonu daha yüksek kâr bekliyorum...

Şimdilik %45 oranında bir kâr dağıtsa 100bin lot için 45bin TL brüt... Gerisini siz hesaplayın... Hiç de fena değil... �� ��

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Takas işi; değişik puştlukların döndüğü bir alan takip ettiğimi sandığım bir anda şöyle oldu, olan biteni forumdaki bazı üyelerle paylaştım ama özel msj yoluyla paylaştım yani toplasanız 4-5 kişi diyelim, öbür hafta adamlar onca malı diğer kurumlara dağıttılar hatta o kadar acele bir şekilde dağıttılarki, kağıdın bir miktarını xx kuruma virmanlayıp satış yaptılar sonra xx kurumdan geri aldılar

Bunu niye anlattım, forumdaki insanlara asla güvenme demişti bir abim, ben yaşayarak öğrendim biraz sanki...

Şimdi asla özel bilgileri paylaşmıyorum...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Takas işi; değişik puştlukların döndüğü bir alan takip ettiğimi sandığım bir anda şöyle oldu, olan biteni forumdaki bazı üyelerle paylaştım ama özel msj yoluyla paylaştım yani toplasanız 4-5 kişi diyelim, öbür hafta adamlar onca malı diğer kurumlara dağıttılar hatta o kadar acele bir şekilde dağıttılarki, kağıdın bir miktarını xx kuruma virmanlayıp satış yaptılar sonra xx kurumdan geri aldılar

Bunu niye anlattım, forumdaki insanlara asla güvenme demişti bir abim, ben yaşayarak öğrendim biraz sanki...

Şimdi asla özel bilgileri paylaşmıyorum...
    Benim bildiğim de her forumda yazılanları takip eden adamları olduğu. Onun içim bazen özellikle açıktan yazıyorum ve onları çileden çıkartıyorum...

Güven konusunda bu nedenle çok haklısın...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. Marbaş hem lambalıyor hemde alıyor
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...

5. Şuan 4.42 hem alan hem satan Marbaş

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Şuan 4.42 hem alan hem satan Marbaş
    Bir film dönüyor... Allah sonunu hayreylesin...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

7. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bir film dönüyor... Allah sonunu hayreylesin...

Tahminim şöyle, yukarıda satıcı yok, o yüzden doldur boşalt yapıp kağıdın çıkışı bu kadarmış satış dalgası başladı inancı yaratıp millete satış yaptırtmak, yoksa demin söylediğim gibi yukarıdaki yüklü görünen satış kademeleri zaten kendilerinin

Sayfa 370/1078 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •