Sayfa 371/606 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 4845 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

3

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Hareket sertleşecek dedik ve çok şükür bizi yanıltmadı..piyasa çok iştahlı..garanti aldığı malların yarısını sattı ama piyasanın karşısında duramadı ve tavandan sattığının yarısından fazlasını yerini koydu..
    tebrikler dostum...gerçekten de günler önce hareketlerin sertleşeceğini söylemiştin....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. jantsa güzel çıkıyor...ALLAH nazardan saklasın...umarım artık bedelsiz haberi bize nasip olur...bakalım kime niyet kimse kısmet olacak ??
    Son düzenleme : keko; 07-01-2021 saat: 13:56.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Turkish Yatirimin elinde oldukca yuklu kagit var bu patronun mu oluyor acaba ? Yorumlayabilecek kimse var midir

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    jantsa güzel çıkıyor...ALLAH nazardan saklasın...umarım artık bedelsiz haberi bize nasip olur...bakalım kime niyet kimse kısmet olacak ??
    Kekom diğer hissemde tavanlayacak dua eden ağzın dert görmesin

Kesinlikle YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    jantsa güzel çıkıyor...ALLAH nazardan saklasın...umarım artık bedelsiz haberi bize nasip olur...bakalım kime niyet kimse kısmet olacak ??
    sayın keko yabancı fonlar hisseyi yeni yeni keşfediyor 500 den sonra bence dolaşımdaki lot sayısıda azalacaktır az olan hisse kıymetli ve değerli olur daha sert agzarsif harekerler yapacaktır inşallah bedelsiz gelirse 1500-2000 li seviyelere gelir. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by bilal8890 Yazıyı Oku
    Turkish Yatirimin elinde oldukca yuklu kagit var bu patronun mu oluyor acaba ? Yorumlayabilecek kimse var midir
    sn.bilal8890
    bu lotlar başarısız halka arzdan kalan lotlardır.Normal şartlarda bunu borsada satamaması gerekir.Bu konuda başarısız halka arz dan kalan lotların ne olacağı konusunda ben bu güne kadar doğru dürüst bir bilgi edinemedim.Bilen biri varsa bizi aydınlatsın.
    dip not:Ayrıca % 17 halka açıklık oranına bu lotlar dahilse ve satılamıyorsa,gelecek günlerde tavan rekorları kırılabilir.
    Kişisel bir öngörü olup al,sat tut tutma önerisi değildir.
    severim muhabbeti...

Sayfa 371/606 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •