Sayfa 372/963 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 7703 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

Alıntı Originally Posted by slm333 Yazıyı Oku
    bilanço günü basın açıklamasında vardı ben yayınladım ama kimse bilançodan başka bilgilere bakmadı
    dolar için istihdam verileri ve saatlik kazançlar açıklandığı zaman biri iyi biri kötüyse anlık olarak önce birisi fiyatlanır fiyat yukarı gider sonra öbürü fiyatlanır ve aşağı gider ya da farklı kombinasyonları olur. bizde herşey iyiken bile aşağı gidiyoruz. ben bu durumu gerçekten anlamıyorum. hadi kötü olan bişeyler vardı fiyatlandı şimdi iyi olanlar fiyatlanmamalı mı? çözümleyemedim. 4.70 lerden satmadığıma o kadar pişmanım ki anlatamam. bunun sebebi de şirkete olan güvenin abartılması sanırım. etkilendim ama karar benimdi tabiki. bence hissenin nereden nereye geldiğini atladım. daha kötü bile olabilir.

2. Babayiğidin biri gelse şu haberi görse hepsini bir toplasa ) vs vs )

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Düzce tesisini belki de patron düşüşü engellemek için yolladı bu gün kapa ama tık etmedi :S

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MARTI ya bakın, bizim durumla benzer zarardan kara geçmiş +%10 yaptı. doğru zamanda aldığında iyi kazandıran bir kağıt. ben hiç almadım ama
    siz siz olun sakın beni dinlemeyin. bildiğinizi yapın.

Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku
    Durum iç açıcı değil malesef.
    57.000 alış
    347.000 satış. büyük baskı var.Kanımca toplamak istiyorlar.Kağıt satmak için, bu kadar aleni satış yazılmaz.
    Hayırlısı olsun.
    haberden sonra son durum alabilir miyiz?

6. ortak bu gibi kağıtlarda bazen olur bu ben gidişatı iyi görüyorum ama uzunda. fabrika açıldı %25 deli rakam koy kenara. bilanço iyi geldi ilk defa kara geçti koy kenara. mağaza açılışı hızla devam ediyor koy kenara, borç ödeniyor koy kenara. planlanan işler tıkır rıkır gidiyor.
    peki 4.70 den niye düştü keşke satsaydım dediniz zaten ky yükselince satsa düşünce alsa ne ala kimse başka bir iş yapmaz bunu yapar.
    benim düşüncem spek toplayamadı kağıdı ne iyi habere bakar ne bilançoya herşeyi lehine nasıl çeviririme bakar. örnek hep yataşı veririz ortak sektör oldğunundan. aynı hikayeler ama hemen çıkmadı kağıdı toplaması lazım. yataşın kağıt sayısı daha fazla olmasına rağmen kelebekin senet sayısı daha az olmasına rağmen işlem hacmine bak tam tersi.
    yataş senet sayısı fazla işlem hacmi düşük neden toplandı.
    kelebek senet sayısı az ama işlem hacmi fazla neden daha tam toplanamadı. toplanınca gidecek.
    çok uzun yazdım ama bu şekilde güzel giderse daha en az iki yıl kağıt toplana toplana gitmeli diyorum.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by euphrates Yazıyı Oku
    haberden sonra son durum alabilir miyiz?
    satan 397 alan 60

8. Gedik ver bakalım

LG-H870S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 372/963 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •