Onemli Gunler Banner
Sayfa 372/651 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Halen piyasa biraz daha dusurmeni bekliyor. Biraz daha düşürde alalım. Kuruşcu spek

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sn Antiseptik işlemimiz az ama sen yine de uğrasan iyi olur. Teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by aslan3800 Yazıyı Oku
    Halen piyasa biraz daha dusurmeni bekliyor. Biraz daha düşürde alalım. Kuruşcu spek

Bak bu kuruşçu lafını sevdim. Ağalar herhangi bir temettü ve bedelsiz açıklaması falan da vermiyorlar. Benim kağıdım bu kadar düşse izin vermezdim. Hazır elim de iyi iken verirdim haberi açıkçısını kaçıkçısını düşürenini avlardım. Tabi patron olarak kendim işin içinde değilsem. Silkele beni paşa. Düzenli olarak açı listesinde yer almaya da devam ediyor. GEL AÇIK AÇIK

4.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Bak bu kuruşçu lafını sevdim. Ağalar herhangi bir temettü ve bedelsiz açıklaması falan da vermiyorlar. Benim kağıdım bu kadar düşse izin vermezdim. Hazır elim de iyi iken verirdim haberi açıkçısını kaçıkçısını düşürenini avlardım. Tabi patron olarak kendim işin içinde değilsem. Silkele beni paşa. Düzenli olarak açı listesinde yer almaya da devam ediyor. GEL AÇIK AÇIK
    Adamlarin birbirlerinden haberi var paralari ya faizde yada dövizde döviz 1 aydır yönü yukarda döviz yönünü aşağıya salmadan milleti bezdirmeye devam edecekler.

5. GENTS borsaya yeni kote olacak olsaydı. Veya borsada fakat %100 u patron da olsaydı. Bizde böyle karlı şirketin hissesini almaya karar verseydik aceba 3 TL den verirmiydi.

6.  Alıntı Originally Posted by aslan3800 Yazıyı Oku
    GENTS borsaya yeni kote olacak olsaydı. Veya borsada fakat %100 u patron da olsaydı. Bizde böyle karlı şirketin hissesini almaya karar verseydik aceba 3 TL den verirmiydi.

4,5tl den aşağı veren patron patron değildir.

Sayfa 372/651 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •