Onemli Gunler Banner
Sayfa 372/570 ÝlkÝlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,969 - 2,976 arasý.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman Ýþletmeciliði A.Þ.

1. kafaya bak yaaa

Alýntý Originally Posted by mesutss Yazýyý Oku
    Býrý cýkýp bu akp nýn mýtýngýnde pankart acmalý. Cumhurbaskaný gorsun bu hýrsýzlýgý . Cogu ýnsanýn malýyetý 17 uzerý burda . Bu da malýyet dusurulmus halý . Ayýp ký ne ayýp . Ytd . Ne desek az .
    akp mýtýngýnde sana o pankarttý actýrýrlarr yaa kanla sýýgýnla cekelrleerrr

2.  Alýntý Originally Posted by mesutss Yazýyý Oku
    Býrý cýkýp bu akp nýn mýtýngýnde pankart acmalý. Cumhurbaskaný gorsun bu hýrsýzlýgý . Cogu ýnsanýn malýyetý 17 uzerý burda . Bu da malýyet dusurulmus halý . Ayýp ký ne ayýp . Ytd . Ne desek az .
    açtýrmazlar ya velev ki açtýn, sadece kara mizah olur.

3.  Alýntý Originally Posted by Bilal Fuat Yazýyý Oku
    Sn Bilal Fuat
    Sehven tarihi 2023 yazmýþsýnýz. Sözleþme bitiþ tarihi 2033 yýlý olacaktý.

Artan kur ile bu sene %40-50 civarý net kâr artýsý olacak görünüyor.
    Bu sene hisse baþý 1.12 TL net temettu vermiþti. Mayýs 2019 da hisse basý 1.60 civarýnda net temettu verecek.
    Bu da cuma kapanýþýna göre %15.5 civarý net temettu verimliliði yapar.

Oran mevcut fiyata göre cok cazip.

Umarým en kýsa zamanda piyasa bunun farkýna varýr ve fiyatlar.

Bol kazançlar

4.  Alýntý Originally Posted by 319 Yazýyý Oku
    Sn Bilal Fuat
    Sehven tarihi 2023 yazmýþsýnýz. Sözleþme bitiþ tarihi 2033 yýlý olacaktý.

Artan kur ile bu sene %40-50 civarý net kâr artýsý olacak görünüyor.
    Bu sene hisse baþý 1.12 TL net temettu vermiþti. Mayýs 2019 da hisse basý 1.60 civarýnda net temettu verecek.
    Bu da cuma kapanýþýna göre %15.5 civarý net temettu verimliliði yapar.

Oran mevcut fiyata göre cok cazip.

Umarým en kýsa zamanda piyasa bunun farkýna varýr ve fiyatlar.

Bol kazançlar
    Evet bence mükemmel bir þirket.Kurun uzun vadede ve mevcut konjöktüre göre yukarý yönlü potansiyeli devam etmekte buda þirketin kasasýnda nakit olacak uzun vadede temettü verimliliði artacak.Hisse dibini bulduktan sonra güzel bir fiyatlama yapar inþallah.Yatýrým tavsiyesi deðildir...

Duhul
    Mar 2017
    Ýkamet
    Marmara'nýn GÜNEYDOÐU sahili
    Gönderi
    9,780
     Alýntý Originally Posted by bahriyeli Yazýyý Oku
    TRABZONPORT yatýrýmcý iliþkileri

Gültekin Kayýran 462-377 60 50

adabýyla sitemlerinizi bildirin , ben bugün yine görüþtüm

buraya yazmayan çok yatýrýmcý olduðunu tahmin ediyorum ,rekor talep görmüþ hissede buraya yazan 3-5 kiþiden ibaret olmadýðýný biliyorum

üstelik çoðu KY

iþe yaramaz diye düþünmeyin ,arayýn
    Hatta bunu da yapýn SPK VE BÝMER E YAZIN ben yaptým

25 Ocak 2018 Perþembe, 12:16 | Güncelleme: 25 Ocak 2018 Perþembe, 12:16
    Baþbakan Yýldýrým: "(Trabzon Liman Ýþletmeciliði AÞ’nin halka arzý) Yedi kat talep geldi. Ýþte ekonomiyi anlatan en güzel þey bu."

Baþbakana bu sözleri hatýrlatýlýp ,bütün Rasyolarý mükemmel durumda ,dövize endexli kazancý ,her bilanço dönemi yüksek yüzdeyle artan karlýlýða raðmen 21.86 tl yi görüp ,hangi sebeplerden arz edildiðinden bu yana istikrarlý þekilde 10.00 tl seviyelerine düþtüðü konusunda araþtýrma yapýlmasýný ,zirvesinden günümüze sirket hisse deðerinin , bu sirket rasyolarýna raðmen %52 deðer kaybýnýn sadece konjöktürel sebeplere baðlamanýn ne kadar gerçekçi olabileceði sorusunu sorup ,þirket hakkýnda inceleme telep edip þikayette bulunabilirsiniz

Ýnanýn bana eðer çok sayýda þikayet giderse dikkat çekecektir..BÝMER le ne alakasý var demeyin .

Ben örnek olarak yazdým

Taþ atmakla kol yorulmaz ,üþenmeyin yazýn

Þeçim var herkese mavi boncuk daðýtýyorlar ,ciddi sayýda þikayet olursa ilgileneceklerinden emin olabilirsiniz

Duhul
    Mar 2017
    Ýkamet
    Marmara'nýn GÜNEYDOÐU sahili
    Gönderi
    9,780
    hissenin topiði hiç de öyle 7 kat talep görmüþ hissenin topiði gibi deðil ,ölü topraðý serpilmiþ gibi

yahu bu arzdan 21.86 ya kadar alan ky nerde ?? çok merak ediyorum ..kimsede çýt yok ..

ya herkes sattý .. ben kaldým..veya hissesine çok güveniyor alanlar hallerinden memnun hiç sesleri çýkmýyor..

hayalet þehir gibi topik ,hergün yazan mutad 3-5 kiþi harici ortalýkta kimse yok..

bir ben varým sanki ,terkedilmiþ köyün delisi gibi

7. 9,90 mý :-(

Sayfa 372/570 ÝlkÝlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •