Sayfa 372/1003 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Ziraat Bankası ppf satınca stopaj almadi

2.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    geçen 400 puan yaptıklarında zaten piyasada 15 veriyordu. asıl bu toplantı da ne yapacağını bekliyorlar. 300 aşağısı kurtarmaz.
    Ben 100 baz puan bekliyorum. +- 50 olmak üzere. Notu düşelim, bakalım kararın neresinde kalacağız.

3.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Ziraat Bankası ppf satınca stopaj almadi
    Bende bir al sat yapıp, iktisaba uyayım dedim.

Zpk kısa vade kira sertfikası fonu sattım bugün, stopaj aldı. Gerçi benim için önemli olan Tca altın fonu, bu süreçte alınan altın fonu ömür boyu stopaj olmuyorsa, uzun vadeciler için güzel bir durum olur.

4. https://onlinepoll.me/poll/vote/tcmb...karari-ne-olur

Bakalım topiğin beklentisi/tahmini ne ?

Son 2 aydır yanıldım. Bu sefer 'değişmez' diyorum. Bu son vergi uygulamalarının toplantıdan önce yapılması sanki pas geçecekleri için gibi geliyor. Muhtemelen yine yanılırım
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Bende bir al sat yapıp, iktisaba uyayım dedim.

Zpk kısa vade kira sertfikası fonu sattım bugün, stopaj aldı. Gerçi benim için önemli olan Tca altın fonu, bu süreçte alınan altın fonu ömür boyu stopaj olmuyorsa, uzun vadeciler için güzel bir durum olur.
    Galiba deneme yanılma yoluyla hangi fonlarda stopaj var hangileri de yok anlayacağız. Altın fonunda yoksa gerçekten iyi , ya da yeni çıkan gümüş fonlarinda.

Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Galiba deneme yanılma yoluyla hangi fonlarda stopaj var hangileri de yok anlayacağız. Altın fonunda yoksa gerçekten iyi , ya da yeni çıkan gümüş fonlarinda.
    gerçekten gümüş de yok ise çok iyi ,buraya en kısa surede ppf ler hariç %0 stopaj fonları yazmalıyız

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    https://onlinepoll.me/poll/vote/tcmb...karari-ne-olur

Son 2 aydır yanıldım. Bu sefer 'değişmez' diyorum. Bu son vergi uygulamalarının toplantıdan önce yapılması sanki pas geçecekleri için gibi geliyor. Muhtemelen yine yanılırım
    Bu ay göstermelik de olsa, bir miktar arttıracaklarını düşünüyorum. Oyum 50-100 baz puana.

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    https://onlinepoll.me/poll/vote/tcmb...karari-ne-olur

Geçtiğimiz ay doğru sonucu tahmin eden azınlıktaydım bakalım bu ayki sonuç ne olacak..

Altında yatan birçok beklenti ve haber olmakla birlikte yorumsuz! şekilde "değişmez" diyorum.
    Bilgi paylaştıkça artar... Yazdıklarım, yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 372/1003 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •