Sayfa 372/602 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

2. İyi akşamlar. Esma hanim Cimsa bu fiyatlarda pahalı mı sizce . yorumlarınız nasıl olur cimsa için. Şimdiden teşekkürler

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

arçelik bendede var ve canak kırılımında aldım. şimdi 3 yıllık bu çanak *2 yapacak hepimiz göreceğiz buradayız ozamanda yazarım 60 liraları görecek bu yıl o zaman al sat la uğraşmayalım mavinin kırılımı en fazla bizi 32ye getirir milyonlarımız yoksa strese gerek yok.

algyo da bir hazırlık var oda var bende insallah cok kazanırsınız ama bizim en büyük gücümüz sabırımız. iyi kağıtta doğru yerde al güniçi bakma hedefe gelince ver.

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    şimdi bir arkadaş son atak gibi bir şey söyledi çok yer kaplamamak adına diğerlerine siz bakabilirsiniz 3 tane graf atıyorum.

bu arada esma hanıma da bu kadar işlemle aylık komisyon miktarına hisse almasını tavsiye veriyorum
    Dostum o ''bir arkadaş'' ben oluyorum muhtemelen. Tek bir mesajdan öyle anlaşılmış olması gayet normal.... Diğer mesajlarımı okumak zorunda da değilsiniz pek tabii... Ben daha evvel de birden çok defa fikrimi belirttim...

Ben iyimser taraftayım.. ''Borsanın 2013 yılından gelen düşeni kırdığını hedefinin dolar bazlı tarihi zirveler olduğunu..'' düşündüğümü vs..

Bahsettiğim mesajdan evvel ''yukarı aşağı hareketlerle 195 dolar civarını destek haline getireceğini düşündüğümü'' söyledim. Ukalalık yapmaktan mevlama sığınırım. Lakin endeks grafiğini iyi çalıştığımı düşünüyorum... Benim kadar iyimser rakamlar telaffuz edenine rastlamadım ... 195 doları en az bir kere ihlal edeceğini düşünüyorum...Kuvvetle muhtemel bir kere ihlal edecektir...

Ne olur şu yazdığımı da dikkate alın... Bu işin bir de kötü senaryosu var. O nu her zaman cepte hazır tutmak lazım.... Gözümüzü 300 dolarlara dikmiş beklerken aşağıda 80 dolar var... Onu da hep aklımızın bir köşesinde tutalım. Borsa yüzünden intihar eden, hayatı kararan çok insan var. Kötüyü de aklımızın bir köşesinde tutmamız lazım. Tahta sahipleri endeks 80 dolara inerken de kazanırlar... Düzen onların düzeni...

Ama ben her şeye rağmen dikkatli olmak kaydıyla iyimser taraftayım.

Celik Usta ne güzel listeler paylaşıyor. Ben bir süre sadece onun paylaştığı kağıtlara çalışacağım...

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    endexste 1537 vurup 1521 geri gelip tekrar yukarı yapabiliriz zaten yukarı yönlü beklentimiz devam ediyor
    Tşkler emeğine sağlık. Çarşamba günü için gözüken tahminen nedir

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    gecenki düşüşdeki gibi boyun cizgisinden döndü kıramadığı 4.65 drencinden güç toplayarak yoluna devam edecek beklentilerim hiç değişmedi afyon çimento bu yıl içersinde hedef fiyatlarına gidecek sabırla devam beklemeye nakit varsa buralardan toplanabilir yılın 3 cü ayına girdik ama başlamadık seanslara sizlerden sadece sabırlı olmanızı bekliyorum ve kredili işlem yapmayın bizim bütün hisselerimiz ederini ve değerini bulacak olağan üstü bir durum olmadıkca sıkıntı görmüyorum nedir olağan üstü
    1 erken seçim
    2 sınırlrımızda savaşa girmek (yunanistan)
    bunların dışında pek sıkıntı görmüyorum olursa sistem devre dışı kalır
    Celik hocam iyi aksamlar. Ilerleyen zamanlarda hedef fiyatlarini paylasiriz demistiniz. Listenizdeki hisselerin hedefleri nelerdir. Tesekkur ederim simdiden

7. Ustat ne guzel yazmissin elune emgine ve guzel yuregine saglik...

8.  Alıntı Originally Posted by mertkrk Yazıyı Oku
    Celik hocam iyi aksamlar. Ilerleyen zamanlarda hedef fiyatlarini paylasiriz demistiniz. Listenizdeki hisselerin hedefleri nelerdir. Tesekkur ederim simdiden
    Merhaba
    Geriye dönüp 20-21 ocak olması gerek orada s.acar isimli arkadaş paylaşmış celik hocanın listesi ve hedeflerini sağolsun..

Sayfa 372/602 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •