Sayfa 373/1195 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Saat 22.00 Oldu,Bu haftaki SPK Bülteni de yayınlanmadı..
    Oradaki memurlar da, Gözlerinden ışık saçan Nebatiyi mi bekliyor acaba.?
    ----------------------
    Deeerkeen,Bülten de yayınlandı ve İş Bankası ile Yeni Gimat'ın Bedelsizi Sermaye Artışına ne,Sarkuysan'ın Temettü dağıtımına onay çıkmış..
    Son düzenleme : Kar_Adam; 09-06-2022 saat: 22:44. Sebep: İlave

Hazine :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Hazine ,gelire endeksli DIBS ler yatırımcısına 3 ayda bir kupon getirisi sağlayacak.odemelerde asgari getiri garantisi olacak.

SPK : Bugün (09.06.2022) Hazine ve Maliye Bakanlığı resmi hesabından yayınlanan basın açıklamasında yer alan adımlar kapsamında;
    Yurt içinde gerçekleştirilen halka arzlarda yurtdışından fon teminini özendirmek,
    Şirketlerin yurt dışında sermaye piyasası aracı ihracı yoluyla fon temin etmelerini teşvik etmek amacıyla ilgili ihraçlarda SPK tarafından tahsil edilen ücretlerde indirime gidilmiştir.
    Buna göre;
    1) Halka açık olmayan şirketlerin sadece sermaye artırımı yoluyla paylarının ilk defa halka arz edilmesi işlemlerinde Kurul ücretlerinde;
    a) Yurtdışı yatırımcılara tahsis edilen ve satışı yapılan tutarın sermaye artımına konu payların nominal değerinin en az %20’sine tekabül etmesi durumunda %50 oranında indirime gidilmesine,
    b) Yurtdışı yatırımcılara tahsis edilen ve satışı yapılan tutarın sermaye artımına konu payların nominal değerinin en az %40’ına tekabül etmesi durumunda %90 oranında indirime gidilmesine,
    c) Bu tür başvuruların öncelikli işlemlerden sayılarak ivedilikle sonuçlandırılmasına,

2) Yurtdışında ihraç edilecek pay dışındaki sermaye piyasası araçları ihraçlarında alınacak Kurul ücretlerinde %50 oranında indirime gidilmesine,

3) Halka açık olmayan şirketlerin yurtdışında paylarının ihraç edilmesi işlemlerinde Kurul ücreti alınmamasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

BDDK: Tüketici kredilerine ilişkin genel vade sınırının, kredi tutarı elli bin TL'nin üzerinde yüz bin TL'nin altında olan krediler için 24 ay, yüz bin Türk Lirasının üzerinde olan krediler için 12 ay olarak belirlenmesine karar verildi

BDDK: Limiti yirmi beş bin Türk Lirasının altında olan kredi kartları için asgari ödeme tutarının dönem borcunun yüzde yirmisi; limiti yirmi beş bin TL'nin üstünde olan kredi kartları için asgari ödeme tutarının dönem borcunun yüzde kırkı olarak belirlenmesine,
    karar verildi

TCMB : Bankalar, yabancı para cinsinden mevduat/katılım fonlarına karşılık ilave olarak Türk lirası cinsinden uzun vadeli sabit faizli menkul kıymet tesis edeceklerdir

Resmî Gazete : Zk değişikliği

Günaydın TÜRK MİLLETİ

En değerli varlık herkes için dünyada : GÜVEN'dir.

Oda kaybolmuştur bu iktidarda.

En başta ENFLASYON verileri.

YTD.

Çırpındıkça batacaklar.

Çünkü gerçeklerle yüzleşmeyip sanal kararlarla ,tasarruf yapmadan aynı düzeni ne kadar daha götürebiliriz

Seçimi alabilirizmi?

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 373/1195 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •