Sayfa 374/717 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Yemezler

Arkadaşlar takaslar toplu lotların çoğu spegin elinde 200 ve 250 günlük ortalamaları kolay kırıyor hiç direnç göstermiyor son keriz silkeleme hareketleri bana gore satma degil alma zamanıdır yinede herkes kendi kararını kendi versin

3. saatlik...formasyon aşağı kırılımla son buldu ! bu tür formasyonlarda kırılım boyu (h) kadar olma riski var...1.09 dan 39 krş civarı destek arayışı olabilir !!! umarım olmaz ama risk 70 krş a kadar devam edebilir...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. günlük... trend desteği aşağı kırdı artık yatay destek arayışı olacak...agustostan beri süregelen mis gibi grafiği bozdu 2 günde malesef...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. hareketli ortalamalar da da trendi aşağı kırıldığı net gözleniyor...

6. haftalık gidişat...

7. aylık gidişat...

8. ihlas ın bedellisi tüm grup kağıtlarının ayarlarını bozdu, pişmiş grafiklerini hiç etti malesef...bilanço fiyatlamasını bile yapmalarına fırsat vermedi...mantığa ters işler dönüyor bakalım bu işin sonu nereye varacak...borsada irili ufaklı tüm şirketler para yaparken bunlar yazdan buyana inatla baskıladılar tahtalarını...tekrar krşlu fiyatlamalar gündeme geldi...

bist en kötü 1.300 lerden dönmesi lazım...mevsimselliğe baktığımızda bistin çökme temelli bir düşüşü için henüz erken tabi bilmediğimiz bir haber satışı yapılmıyo ise eğer !!! ihlas grup kağıtlarında hisse bazlı ayrışmalar olurmu bu sürecin sonunda bilemiyorum ama şuan için ihlas liderliğinde yön negatif...zemin bulmasını beklemekten başka çare yok gibi...

Sayfa 374/717 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •