Sayfa 375/925 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. şu aşamada bilanço karlılık vs hissenin önünü açamaz, güven problemi yaşanıyor, o güven problemini kağıdın aşabilmesi için de 400 veya 500 kuruşlar seviyesine kadar değil yüklü adetle 600 kuruşlar seviyesine kadar gübretaş ın geri alım yapacağı haberi göndermesi olacaktır.

Twitter pazarlamacıları bile artık 9 lu rakamları değil 3,75 gibi rakamlarla pazarlamaya başladı ki bu kağıdın daha göreceği diplerin olduğunu gösteriyor.

2. Sn.Suhulet benim algıyı yönlendirdiğim felan yok.
    Gözle görülür tek alıcı şu an siz ve arkadaş çevreniz. Bende temennide bulundum arkadaş çevreniz hakkında.
    Art niyet aramazsan sana bir soru sormak istiyorum.
    Bizim göremediğimiz neyi görüyorsun da bu şirkete yatırım yapıyorsun?
    Cevabında hisse çok ucuzladı olmasın ama.

3.  Alıntı Originally Posted by ertanky Yazıyı Oku
    S.a tüm Gübretaş zedeler.
    Yeni üye oldum ve bende Gübretaş zedeyim. Twitter'da yazıyorum fakat hiç destek alamıyorum.
    Yusuf ve onur bey hariç.
    İlk mesajimda CİFTLİKBANK gibi bizi dolandiran Gübretaş yönetimine olsun.
    İsteseler geri alım açıklayıp bu soyguna dur diyebilirlerdi ama ......

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Beni unuttun ortak benim kadar yazan varmı ya

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Beni unuttun ortak benim kadar yazan varmı ya

Ekrem bey Twitter da Yusuf bey ve Osman onur bey var sizin kullanıcı adınızı göremedim. Hangi isimle yazıyorsunuz

5.  Alıntı Originally Posted by ertanky Yazıyı Oku
    Ekrem bey Twitter da Yusuf bey ve Osman onur bey var sizin kullanıcı adınızı göremedim. Hangi isimle yazıyorsunuz

Ekrem sağer olarak twitter adresim ortak yazılanlara bak görürsün tarım kredinin herşeyinde yorumum var

6. Yazıyoruzda değişen bişey yok

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. sn cmpemre memnuniyetle cevap veririm şu sıralar zaten borsa zamanı değil kısa vadede pekte hayırlı bir durum yok bunu fırsata çevirelim diyorum bu hisse belli bir döngüsü olan hissedir thy de bunun gibidir 5-15 tl örneğini verdim bizim hissemizde de aynı durum var bedelsizini vermiş belli bir rakama gelmiş şimdi dinlenme zamanı thy 8-10 tl gibi olsun 30 tl gibi satarız diyorum ama hemen olmuyor işte zamana ihtiyaç var
    Gubrf de durum bu umarım açıklayabilmişimdir...

8.  Alıntı Originally Posted by Suhulet Yazıyı Oku
    sn cmpemre memnuniyetle cevap veririm şu sıralar zaten borsa zamanı değil kısa vadede pekte hayırlı bir durum yok bunu fırsata çevirelim diyorum bu hisse belli bir döngüsü olan hissedir thy de bunun gibidir 5-15 tl örneğini verdim bizim hissemizde de aynı durum var bedelsizini vermiş belli bir rakama gelmiş şimdi dinlenme zamanı thy 8-10 tl gibi olsun 30 tl gibi satarız diyorum ama hemen olmuyor işte zamana ihtiyaç var
    Gubrf de durum bu umarım açıklayabilmişimdir...
    bu şirketin döviz borcu fazla bu bir risk...bu karlarla her geçen gün toprağa giriyor şirket...bırak yatırımı borcunu çeviremez pozisyona gelir...inşallah döngü yakında döner ama bu döngü bilanço düzelmezse dönmez...

Sayfa 375/925 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •