Sayfa 376/588 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon
Arama sonucu : 4699 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Gerçekten yatırımcıları anlamıyorum. Hisseyi almadan önce patronu tanımıyorlar mıydı? Güya hisseyi aldıktan sonra patronu araştırıyorlar. Sonra da patronun bir sürü şaibeli olayının olduğunu öğreniyorlar. Ama o sırada zarara geçmiş oldukları için hisseyi satamıyorlar ve burada patrona atıp tutuyorlar. Egser almadan önce de GS deki olayları falan biliyor da ona rağmen Egser alıyorsanız şimdi gelip her gün ne diye patrona hakaret ediyorsunuz. Size adam zorla Egser mi aldırdı?
    Ayrıca Sn Gogos un rahmetli Menderes ve Polat ailesini zan altında bırakan yazısını tasvip etmiyorum. Kendiniz bizzat şahit olmadığınız haller dışında hiç kimseyi bu şekilde suçlamak doğru değil. Metres ile itham etmek. Ona yüklü para verdiğini iddia etmek. Bir ailenin belki tamamen alın teri ile kazandığı parayı bu şekilde suçlamalarla kirli olduğunu iddia etmek… bunların bir tanesi bile doğru değilse çok büyük yükümlülüğe giriyorsunuz.. doğruluğunu ya da yanlışlığını tam ispat etmediğiniz şeylerle kimseyi zan altında bırakmamak gerek..
    Ayrıca şirketin hissesini aldıktan sonra değil almadan önce araştırmaları yapmalıyız. Şirketin durumunu , önemsiyorsanız patronu, hisse alımından önce araştırmanızı tavsiye ederim…
    Herkese hayırlı bol kazançlar dilerim…

arkadaşım dünkü insan değiliz.

patronuda GS olayınıda biliyoruz.

ama bu dönem o dönem değil.

bu dönem elini attığının gittiği bir dönem

ama bu sıfatsız bu ortamda bile

bu sermaye bu karla şirketini baskılıyorsa daha ne diyelim

diyeceğimizi diyoruz işte..

biz aldığımız şirketin gerçek değerine gidemeyişine kızıyoruz.

patrona kızıyoruz..kime kızalım.ona bunamı kızacağız.

zorlamı aldırdılar,başıan silahmı dayadılar gibi beylik ,

klışe olmuş cümlelerle bu konunun içinden çıkılmaz.

bu şirket hak etiği değerlere ulaşamamışsa suç benimmi.patronunmu.

bir spekülatörle anlaşsa adam hisseyi alır götürür

ama istemiyor belli..

2.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Ayrıca Sn Gogos un rahmetli Menderes ve Polat ailesini zan altında bırakan yazısını tasvip etmiyorum. Kendiniz bizzat şahit olmadığınız haller dışında hiç kimseyi bu şekilde suçlamak doğru değil. Metres ile itham etmek. Ona yüklü para verdiğini iddia etmek. Bir ailenin belki tamamen alın teri ile kazandığı parayı bu şekilde suçlamalarla kirli olduğunu iddia etmek… bunların bir tanesi bile doğru değilse çok büyük yükümlülüğe giriyorsunuz.. doğruluğunu ya da yanlışlığını tam ispat etmediğiniz şeylerle kimseyi zan altında bırakmamak gerek..
    Sn. Yerli
    Ben Polatları tanımam etmem.

http://m.radikal.com.tr/turkiye/mend...demde-1160219/

Paylaştığım Radikal gazetesi haberidir.
    Bana ilginç geldi.
    Sizce ilginç değil mi?

3.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Sn. Yerli
    Ben Polatları tanımam etmem.

http://m.radikal.com.tr/turkiye/mend...demde-1160219/

Paylaştığım Radikal gazetesi haberidir.
    Bana ilginç geldi.
    Sizce ilginç değil mi?
    Basının yaptığı haber ispatlanmamışsa ben paylaşmam.. zan altına girmem..

muhtemelen 17 şubat tarihinde vergi finansalları gelecek.

solo bilanço hakkında epey bir fikir verecektir.

biraz şartları zorlayarak 300 milyon kar gelme olasılığı üzerinde duruyorum.

not olarak burda dursun. 1 mart günü bakarız."yatırım tavsiyesi değildir"

5. Daha önce hissesini 4,90 dan aldığım hissenin forumunu okuyordum sadece. Yazmıyordum o zamanlar. O hissenin patronu hakkında Adnan Polat a itham edilenlere benzer her gün bir şeyler söylendi durdu. Uzun süre hep bu adamım kötü bir adam olduğu söylendi. Ve beni patronundan soğuttular. Hisseyi gittim ilk 7 TL olduğunda sattım. Sonra sattığım yıl içinde hisse üç haneleri gördü. Ve ben hala o yorumu yapıp beni patrondan soğutup hissemi satmamda ufak ta olsa etkisi olanları anıyorum. Yapmayın bence bunu…

6. Paylaşımımı iyi okumamışsınız anlaşılan.

Böylesi bir suçlamaya
    Böylesi bir savunma yapılmış olması ilginç geldi bana dedim zaten.
    İddia dan ziyade bu iddiaya karşı söylenen şey işginç!

7.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Daha önce hissesini 4,90 dan aldığım hissenin forumunu okuyordum sadece. Yazmıyordum o zamanlar. O hissenin patronu hakkında Adnan Polat a itham edilenlere benzer her gün bir şeyler söylendi durdu. Uzun süre hep bu adamım kötü bir adam olduğu söylendi. Ve beni patronundan soğuttular. Hisseyi gittim ilk 7 TL olduğunda sattım. Sonra sattığım yıl içinde hisse üç haneleri gördü. Ve ben hala o yorumu yapıp beni patrondan soğutup hissemi satmamda ufak ta olsa etkisi olanları anıyorum. Yapmayın bence bunu…
    duygu ve düşüncelerimizidemi yazmayalım

yada hep şirketi övelimmi

burası forum.iyisiyle kötüsüyle yazılacak

kimsenin başına silah dayayıp aldırmıyor sattırmıyoruz sonuçda

8.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    duygu ve düşüncelerimizidemi yazmayalım

yada hep şirketi övelimmi

burası forum.iyisiyle kötüsüyle yazılacak

kimsenin başına silah dayayıp aldırmıyor sattırmıyoruz sonuçda
    Haklısınız.
    Fiilen silah dayayan yok.
    Amma,
    Psikolojik olarak o namluyu hissettim ve birdaha f/k 1 bile olsa asla geri dönmemek üzere vedalaşmak bugüne nasip olur umarım.
    Niyetim bu!

Sayfa 376/588 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •