Sayfa 377/1003 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: Viop - XV

1. Sokağa çıkma yasağı olsa üretim hariç hepsine asgari ücret ödense ne olur enfilasyon mu azar zaten vergi olarak çoğunu geri alacağız Fed gibi

2. Stop nokta hatam varsa veya kirdiysam özür dilerim dediğim gibi espiri ama sonuçta İnşallah Löseve birşeyler gider

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    15 gündür %80 oranında sokağa çıkmıyor insanlar, önlemler üst düzey bu hafta piik olması lazim
    Eğer işin içinde olsaydınız, bunun çok iyimser bir tahmin olduğunu görürdünüz. Elimde ciddi sayıda veri var. Tek bir hastaneden örnek vereyim, askerin çok olduğu bir yerde, bir ilde. Kitler geçen hafta Çarşamba günü geldi, cuma günü çok az sayıda test yapıldı. Sonuç 2 covid-19 pozitif. Ve bu 2 kişi 2 farklı ilçeden gelen asker. Bunun ne demek olduğunu bilirsiniz, şimdi bulundukları yerlerdeki tüm askerler taranacak. Durum sandığınızdan çok ciddi.
    Geç kaldık, herşey için çok geç. Ocak ayı başında kapılar kapatılmalı, dışarıya çıkışlara ciddi sınırlama getirilmeli ve dışarıdan gelenlerin hepsi anında karantinaya alınmalı idi. 3 aydır yazdık, tüm hastanelere kitler ve cihazlar gönderilmeli diye ama sadece Ankara'da analiz ısrarı nedeniyle virüsün çok sayıda kişiye bulaşmasını sağladık. Bu arada din-devlet düşmanı ilan edildik (aymazlar da vatansever oldu ). Yapmamız gereken hiçbir şeyi zamanında yapmadık. Yakında hastanelerde yer kalmayacak bu gecikme nedeniyle. Eserimizle övünebiliriz.

4.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Vallahi Reis bir Yiğitlik Gösterse Siz durun ben gidiyorum dese. Güzel olmazmı.
    Reisin tek suçu onları oraya atamak bence ayak uydurmakta zorlanıyorlar o kadar diplomaya rağmen Reisin profesör olduğu bir dünyada şuan dünyanın yarısını cebimize koyduyduk açık söyleyeyim reis viobta olsa çoğunun anahtarını alırdı palanin da dahil

5. Devletin böyle bir yükümlülüğü olduğunun yasal bir kanıtı var mı?
    YTD

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku

Mesele sokağa çıkma kararı gelirse halkına bakmak zorunda kalacak devlet. yani iş paraya dayanıyor. oysa hazine tamtakır.

6. Türk halkı gene bildi
    Piyasaya sonsuz milyardolar para basılırken dolar geberdi muhabbetlerine rağmen dolar alan halkımız yine bildi
    Halkımızın önünde saygıyla eğiliyorum

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim bildiğim Reis bunun faturasini kabinedeki bazı bakanlıklara keser ticaret milli eğitim sağlık tarım bakanlari gider damat da gitmesi gerek lakin emine hanım baskısı kurtarır
    Muhahah. Pembe dizi senaryosu gibi.

Alıntı Originally Posted by memocan21 Yazıyı Oku
    Sn. Arkadaslar noorcm den hesap actimda.. metatrder 5 i kullaniyormus.. samsung anroidden sorunsuz calisiyor mu bu?? Demo calismadida..Metatrader 5 i kullanan yazabilirmi??

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Metatrader forex icin.

Sayfa 377/1003 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •