Sayfa 378/925 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ekrem bey fazlasıyla acısını çıkarırlar nasıl olsa.
    Beklentiye girmeye gerek yok bence.
    Lütfettilerde %3 ıkına sıkıla çıktı
    Doğru söylüyorsun bende zaten şaşırdım bir yanlışlık vardiye

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Gübre hareketi başlıyor, hadi hayırlısı bakalım, bu defa diğerleri gibi değil hareketi, bir gün yükseliş baslarsa 13 lere kadar gider diye bekliyorum.hayallerin sonu yoktur.

3.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Gübre hareketi başlıyor, hadi hayırlısı bakalım, bu defa diğerleri gibi değil hareketi, bir gün yükseliş baslarsa 13 lere kadar gider diye bekliyorum.hayallerin sonu yoktur.
    Ya ortak sen iyiymser ılduysan yürüyecek demekki ama bana inandırıcı gelmedi 2.60 göstermeden bu hşssede hareket beklemiyorum nacşzene kendi görüşüm ytd dir

4.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ya ortak sen iyiymser ılduysan yürüyecek demekki ama bana inandırıcı gelmedi 2.60 göstermeden bu hşssede hareket beklemiyorum nacşzene kendi görüşüm ytd dir

ortak uzun zamandır hissedeyim, ve bu bir kaç gündür, hareketler çok farklı geliyor, ilk defa hisseyi dağınık gibi de görünse sanırım bir kaç aracı kurum üzerinden toplu tutuyorlar,, hic bu kadar boyle gormemistim, artik yükseliş baslarsa geriye dönmez birdaha,

3, altını bırak 3 20 altını dahi bana göre görmez artik, dolar bazın da zaten en dibi gördü, petrol fiyatları 60 lardan 80 lere gitti, amonyak ve üre fiyatlarında artış söz konusu, 3 yildir düşüş bana gore son buldu, bir geri iki ileri yapıp bir bakmışsın 4 üzerinde yakinda. İlk defa hisse hareketinde bunu gördüm son bir kaç gündür.

5.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    ortak uzun zamandır hissedeyim, ve bu bir kaç gündür, hareketler çok farklı geliyor, ilk defa hisseyi dağınık gibi de görünse sanırım bir kaç aracı kurum üzerinden toplu tutuyorlar,, hic bu kadar boyle gormemistim, artik yükseliş baslarsa geriye dönmez birdaha,

3, altını bırak 3 20 altını dahi bana göre görmez artik, dolar bazın da zaten en dibi gördü, petrol fiyatları 60 lardan 80 lere gitti, amonyak ve üre fiyatlarında artış söz konusu, 3 yildir düşüş bana gore son buldu, bir geri iki ileri yapıp bir bakmışsın 4 üzerinde yakinda. İlk defa hisse hareketinde bunu gördüm son bir kaç gündür.
    Ortak inşalllah dediğin gibi olur valla umutlarımız kırıldı karamsarlık çöktü üstümüze grafik işlemiyo bu hissede ama baktıysan grafiğe eğer dediklerini teyit eden bir durum varmı veya mahkeme falan olumlu bir habermi aldılar acaba

6.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku

ortak seni iyimser görebilmek ne güzel...ben ise senin kadar iyimser olamıyorum şu ortamda..döviz borcunu biliyorsundur umarım döviz ciddi arttı kısa zamanda...döviz artışı bu şirket için herzaman risk...endeks 100 bin altını yokladığında hisse 3 tl altındadır emin ol...

7.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak inşalllah dediğin gibi olur valla umutlarımız kırıldı karamsarlık çöktü üstümüze grafik işlemiyo bu hissede ama baktıysan grafiğe eğer dediklerini teyit eden bir durum varmı veya mahkeme falan olumlu bir habermi aldılar acaba

yarın halkbank günü ekrem bey umarım almışsındır...endeks biraz nefes alır belki yoksa zor duruyor 100 bin üzerinde....

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    yarın halkbank günü ekrem bey umarım almışsındır...endeks biraz nefes alır belki yoksa zor duruyor 100 bin üzerinde....
    Ortak yüzde yüz gübredeyim malesef senin adına sevindim

Sayfa 378/925 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •