Sayfa 379/807 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon
Arama sonucu : 6453 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

266 : Kordsa, CAMX 2018'de uzay ve havacılık endüstrisine yönelik ürünlerini tanıttı

Kordsa, CAMX 2018'de uzay ve havacılık endüstrisine yönelik ürünlerini tanıttı.
    Açıklama şöyle:
    Kordsa, 16-18 Ekim tarihlerinde Dallas Teksas'ta, uzay ve havacılık endüstrisine
    yönelik ürünleri ile CAMX 2018 fuarında yer aldı. Kordsa fuarda, satın alımı 2018
    yılında tamamlanan ve dünyanın önde gelen ticari havacılık sektörü markalarının
    stratejik tedarikçilerinden olan şirketleri ile yer aldı.
    Tüm dünyadan kompozit ve ileri malzeme sektöründen temsilcileri bir araya getiren
    CAMX 2018, beşinci yılında 50 ülkeden 900 farklı katılımcıyı ve 15 binin üzerinde
    ziyaretçiyi ağırladı.16-18 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen fuarda Amerika'da
    uzay ve havacılık endüstrisine yönelik ürünleri ile yer alan Kordsa, ticari
    havacılık sektöründeki varlığını güçlendirdi.
    Büyüyen havacılık sektörünün tedarik zincirinde güçlü bir oyuncu olma yolunda ilerleyen
    Kordsa, lastik güçlendirme teknolojilerinde sahip olduğu pazar liderliğini
    kompozit teknolojilerindeki atılımlarıyla pekiştirerek iki kat büyüme stratejisine
    paralel olarak çalışmalarına ve yatırımlarına devam ediyor.

-DirectFN Haberler ([email protected], www.directfn.com.tr)-

Hisse meselesini bir kenara koyuyorum...
    çok heyecan verici şeyler bunlar. Katma değeri bu kadar yüksek sektörlerde, faal iş yapan ilk şirketimiz bence(hayaller dışında!)

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Asap hc tahtaci senmisin nesin
    Ben bile olsam senlik bi aksiyon yok hocam. Netekim haftalık görüntüde bir değişiklik yok.
    Ki benim "tahta yapıcı, spekülatör arkadaşlar"ım bile yok.

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    valla resmen teknikçi avlıyor bu
    Şu an avlamaktan çok "tavlıyor" gibi görünüyor.
    Kısacı ve yüksek maliyetlilerin dikkatli olmasını öneririm.
    Haftalık görüntüde sorun yok ama...
    Günlükte, extremite kanalında ve yükseliş bandına dönmedi henüz.
    Gariptir ama; bu lafı daha önce olumsuz anlamda bana söyleyen çok olmuştu: "Teknik yanıltabilir" denilen yerlerde geziniyor.
    Kısa vadeli trade denemesi tehlikeli olabilir her iki yönde.
    "Yeni alım için yükselen kanal üzerinde kapanış beklemek risk-getiri anlamında akılcı olabilir" şeklinde şahsi fikrim. Elde mevcut ise zaten sıkıntı yok şimdilik.
    Herkes için hayırlısı umarım.

4. Aslında karanlık odaya dediğin 10.66 da girdi ama 10.63 çıkardı bizimki neyse en azından obo görüntüsü üzerinde kapadı buna da şükür inancım bilançoya kadar ciddi anlamda düşmemesi ama bilanço günü sasa gibi artı 4 lerden şelale beklerim açıkçası

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    Aslında karanlık odaya dediğin 10.66 da girdi ama 10.63 çıkardı bizimki neyse en azından obo görüntüsü üzerinde kapadı buna da şükür inancım bilançoya kadar ciddi anlamda düşmemesi ama bilanço günü sasa gibi artı 4 lerden şelale beklerim açıkçası
    İster tekniğe uygun gidiyor, ister "avlıyor/tavlıyor" diyelim bence yarın mevzuu çözülür.

6. Aynen haftalık kapanış yapacak dediğin gibi yarın iş belli olur gerçi benim önümüzdeki hafta olacak usd bazlı aylık kapanış hayalim de devam ediyor

7.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    İster tekniğe uygun gidiyor, ister "avlıyor/tavlıyor" diyelim bence yarın mevzuu çözülür.
    Tango tamam sırada Cash var...

8. Hacim çok düştü bi yön seçecek inş yukarı olur

Sayfa 379/807 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •