Sayfa 379/1013 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Görüş açısı... Cam göbeği direncine yakın bakış..

Yakın plan Görüş Açısı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Yakın Plan Görüş açısı.. ... 3038 , 3039 ve 3040 no'lu gönderilerle birlikte değerlendiriniz..

Not: Bana itibar etmeyiniz lütfen.. O'na ediniz..

Ai Tezel tweet`i ilginç , benzerleri dolanıp duruyor ortalıkta , ben manipülasyon diyorum ama !...

4.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ai Tezel tweet`i ilginç , benzerleri dolanıp duruyor ortalıkta , ben manipülasyon diyorum ama !...
    face te de paylaşmıştı , silinmiş .
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Dolardaki her gün benzerini yaşadığımız bu hareketler ne anlama geliyor ? Örneğin bugün 3.73 lere kadar çıktı şimdi 3.70 lerde, dün evvelsi gün hep aynı hareketler, yükseliyor 1-2 kuruş aşağı geliyor hoop ertesi gün bir önceki kapanışın üstünde oluyor. Benim kanaatim , Alinin külahı Veliye velininki Aliye üç kağıdı iyi gidiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
    doları takip ediyor ekmek yiyorsunuz anladım

pekii bu dolarları toplayan yerli ve yabancı fonların en fazla alım yaptıkları aralık neresi ?

yani bu doların 2.90 dan başlayarak 4 liraya yürüdüğü trendde en fazla maliyeti hangi fiyat aralığında yapmışlar bu volümlü alıcılar yada piyasa yapıcılar ?

bu fiyat aralığını verebilecek bir cetvel bir grafik vs.. veri varmı ? varsa lütfen getirin buraya

bu fonlar bu doları en yoğun olarak 2.90........3.30 bandında almışlarsa ortalamalarına göre en az 3.20 ye kadar çok hızlı satabilme olanağına sahip oldukları anlamı çıkmazmı buradan ?

yani dolar yada euro neden çok hızlı geri gelmesin, ort.maliyet değilmidir mesele ?

16 nisan sonrası istikrar kazanır da dövizde aşağı yönlü bir panik havası oluşursa fonlar kurtardığı yere kadar neden çok hızlı satıp çıkmasınlar ?

erken seçim diyenler ? bundan önce de erken seçimler oldu ve dövizi hiç böyle canlı görmemiştik, geçen yılki hareket bizden çok küresel belirsizlikten kaynaklıyordu bunu kabul etmek gerekmiyormu artık ?
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Günaydın Yazıyı Oku
    veri varmı ?
    Var ama sana gösterip zayi etmek istemem.

8. SAPIR, SAPIR İFLASLAR YAŞIYACAKSINIZ. KAFANIZI TAŞLARA VURACAKSINIZ, BİZ NE YAPMIŞIZ DİYE. AMA ÇOOOK GEÇ.

Dev projeyi yapan şirket iflas etti.

http://www.msn.com/tr-tr/finans/is/d...cid=spartanntp

Selim Somçağâ€*@selimsomcag 28 Mar

İstanbulda işyeri kiralarında büyük düşüş. Kiralar düşüyorsa gayrimenkul fiyatları da düşer.

İnşaat sektörünün bankalara borcu ne kadar acaba?

Sayfa 379/1013 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •