Sayfa 38/689 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 5512 madde; 297 - 304 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Yıllardan sonra ben bugün alış yaptım...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Yıllardan sonra ben bugün alış yaptım...

elden çıkarılsa yükselir, kimse satmıyor?

Benim gibi 5-10 yüksek maliyetliler mecburen bekliyoruz.Bu forumda ki eskilerin çoğu malı benim gibi keruzlere dosedi gitti zaten.Ha hisse yukselecekse eğer ,zamanında nasıl birbirlerinden haberdar olup ,davrandilarsa yine geri gelirler,belki de başka nicklerle...yeni gelip te bu hisse çok düşmüş,belki nasiplerini diye bekleyen varsa da onlarla birlikte bekleriz...Şahsen benim hiç umudum yok ama belki bir yükseliş ivmesine girerse de,çıkmak için kurtuluş olur....

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Hisse yükselse elindekileri satıp çıkacak onca insan var. Hisseyi yukarıya taşıyacak olan dipte malı toplamak istiyor. Vicdanları yok kan emicilerin fakat bu sefer bizim gibi psikopatlara denk geldiler. Malı geri alamadılar. Sıkıntıları bundan. Tek çareleri yukarı çekip toplamak. Herkes bu lanet hisseden kurtulma derdinde. Zararın yarsını kurtaran bile tüyecek konumda. Şayet bu hisseyi yine yukarı taşıyacaklarsa elleri mahkum yukarı çekiekip toplayacaklar.

5. Son üç gün hisseyi alanlar macera arayan ky değil ise bir kıpırdanma söz konusu. zaten bu tahta tavanlara başlarsa soluksuz bir yerlere gider.

6. https://www.flo.com.tr/internete-oze...e-indirim.html

Flo da kinetix lerde %50 indirim var...Esems in markasıydı sanırım bu

7. Yine eskisi gibi 😁

Sayfa 38/689 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •