Sayfa 38/76 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
Arama sonucu : 607 madde; 297 - 304 arası.

Konu: EUHOL - Euro Yatırım Holding

1. @speksavar konuşma tarzınız ve uslubun hiç hoş değil, dikkatli olmanızda fayda var!

2.  Alıntı Originally Posted by Angry Yazıyı Oku
    @speksavar konuşma tarzınız ve uslubun hiç hoş değil, dikkatli olmanızda fayda var!
    Afedersiniz hangi lafım ağrınıza gitti acaba. Birde dikkat etmezsem ne olur onu merak ettim doğrusu.

3.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Afedersiniz hangi lafım ağrınıza gitti acaba. Birde dikkat etmezsem ne olur onu merak ettim doğrusu.
    Sanırım bana yazdığın msja demis ama sanırım bu arkadaş mepet topigine ugramamış millet acayip küfürler ediyor tabiki yinede biz ne olursa olsun küfür etmeyiz

4. Doğru zamanlama yapılırsa 2-3 kademe sürekli al sat şansı verebilir galipin elinde 3m daha var onu nerden satacak ve satmak için elbet asansör olacak bi asansörün kaç katlı hareket edeceğini kestirmek zor bugün 78-84 tü bakalım yarın kaç olacak takibe devam

5. Bugün iyi fırsat verdi kıl payı ile kaçırdık değerlendirebileni tebrik etmek gerek
    Hissede kimse yorumda yapmaz olmuş speklerin en çok sevdiği şey yorum yapılmayan hisseler
    Haftaya izlemek gerek takaslar aynı duruyor satışlar sıkılan ky ler tarafından ama alış ta galip ağa yok kendini unutturmayami çalışıyor yoksa ozgyo yüzünden bunu bıraktıklarmı bakalım haftaya neler olacak

6.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Bugün iyi fırsat verdi kıl payı ile kaçırdık değerlendirebileni tebrik etmek gerek
    Hissede kimse yorumda yapmaz olmuş speklerin en çok sevdiği şey yorum yapılmayan hisseler
    Haftaya izlemek gerek takaslar aynı duruyor satışlar sıkılan ky ler tarafından ama alış ta galip ağa yok kendini unutturmayami çalışıyor yoksa ozgyo yüzünden bunu bıraktıklarmı bakalım haftaya neler olacak
    Ky halen galipin kapasitesinden fazla. Ky satmadığı sürece de götürmez. Bu hisseden fazla da birşey beklemeyin. Çünkü sığ bir hisse. 1-2 tavanda spk uyarıyor ki olağandışı fiyat hareket uyarısı aldı bile. Bundan sonraki 2 devre kesici açığa satış yasağı getirir. Galip de açıkçı olmadı mı hisseyi asla götürmez. Bu hisse eğer gidecek ise mrgyo gibi 2-3 ay süre içinde aşağı yukarı devre kesiciye girmeden döke döke gider. Kimse ozgyo gibi olacağını sanmasın. Bu hafta olsa olsa 0,70-0,80 arasında gider gelir. Elinde olan için 2 ay beklemeleri faydalı olacaktır. Sonuçta galip kalanı satsa da engeç 2 ay sonra geri gelir. Ben de şu an takipteyim önce tgsas ve yongada pozisyon alacağım. Sonra buraya da bakarız. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Ky halen galipin kapasitesinden fazla. Ky satmadığı sürece de götürmez. Bu hisseden fazla da birşey beklemeyin. Çünkü sığ bir hisse. 1-2 tavanda spk uyarıyor ki olağandışı fiyat hareket uyarısı aldı bile. Bundan sonraki 2 devre kesici açığa satış yasağı getirir. Galip de açıkçı olmadı mı hisseyi asla götürmez. Bu hisse eğer gidecek ise mrgyo gibi 2-3 ay süre içinde aşağı yukarı devre kesiciye girmeden döke döke gider. Kimse ozgyo gibi olacağını sanmasın. Bu hafta olsa olsa 0,70-0,80 arasında gider gelir. Elinde olan için 2 ay beklemeleri faydalı olacaktır. Sonuçta galip kalanı satsa da engeç 2 ay sonra geri gelir. Ben de şu an takipteyim önce tgsas ve yongada pozisyon alacağım. Sonra buraya da bakarız. Ytd
    Dostum galipte malın yarısı duruyor o yüzden takip ediyorum ozgyo gibi hicbir hisse olmaz binde bir denk gelir oda denk getirmek imkansiz o kadar beklemessin alsanda tamamen şans kısmet.ytd

8. Şunu söyleyebilirim sizlere ilerleyen günlerde haber akışları gelecektir ,hazineye geçen Ege sigorta ile ilgili ve SPK durdurduğu etyay ,kapital ile ilgili haberler.......

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 38/76 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •