Sayfa 38/170 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 297 - 304 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

Sisecamin iştiraki Anadolu cam.

2.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    ayrıca size yalan yazdiniz demedim,ben kar satışlarından dolayı düşüş olduğunu düşünüyorum ve bu seviyelerden umarım tepki gelir toparlar diyorum ytd.
    şuan bolliner bandının alt çizgisinde çok güzel destek olmuş hedefim 4 lü yerler tutar mı şuan bence temettü sonrası kar satışı olmuş anacm.jpggörüşleriniznedir.

Selim bey bugün tepki gelmesi olumlu seansı iyi kapattı umarım tepki devam ederse yeni yükseliş trendine başlamış olur sizin 4 TL hedefi olabilir diye düşünüyorum ytd,

ben teknik bilmiyorum.

bugün alım yaptım maliyet 2,89 yükseldi bedelsiz bekliyorum az hissem olduğu için bana faydası olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bedelsiz spk dan onaylandıktan sonra verilecek sanırım. birde bu Anadolu cam şişe camın bir iştiraki mi yoksa şişe cama bağlı bir kurum mu biraz araştırınca şişe cam bilgileri çıkıyor tam da bakamadım bu şirket hakkında tam bir bilgi rica etsem durum nedir. ne değildir. kolay gelsin. saygılar..
    Anadolu cam şişecamın iştiraki. Yani anadolu camın sahibi şişecam.

7. Soda,Trkcm,Anacm,Şişe cam hepsi birliktedir ve İş Bankası iştirakleridir, Soda merkezlidirler.

8. 100 bin barajı ağır geliyor borsaya. Sınırına kadar gelip sürekli gevşiyor.
    An itibariyle 3.61 TL
    Borsanın coşkusu kalmadı.

Sayfa 38/170 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •