Sayfa 38/186 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 1483 madde; 297 - 304 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. neyse ana lotlarla yola devam
    ytd deli saçmasıdır

2. Geçenlerde paylaştığım grafiklere baktimda hani volume ile ilgili olana ve açıklamada yapmışım anlayana!!!
    Daha ne ediyim ben hey gidi heyyyyy
    Artik banane Kim naparsa yapsin modundayim

3.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Geçenlerde paylaştığım grafiklere baktimda hani volume ile ilgili olana ve açıklamada yapmışım anlayana!!!
    Daha ne ediyim ben hey gidi heyyyyy
    Artik banane Kim naparsa yapsin modundayim
    daha dur ne yaptın 3,78 ve büyük çanağa kadar seni takip edip çekirdek çitleyecektik burdaki yazıların ve grafiklerin gerçekten çok anlamlı anlayana
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku

Bu tobonun hedefi bu değil,
    Bir öncekinin tıpkısının aynısı
    Bütün olasılıkları izliyoruz
    Elinde olan varsa destek orda Aslan gibi duruyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu grafik ini çok beğendim dostum müsait olunca güncellersen sevinirim

5. Eksik olma Hisseci dostum güncellerim,
    Ben Yen'i bir grafik paylasana kadar izlemeye nedersiniz😉
    Allah'a hamdolsun

6.  Alıntı Originally Posted by mms Yazıyı Oku
    Burkay allah askına sayfayı doldurma sessız kal , heryerde aynı şeyi yapıyorsun artık rahatsz edıcı oluyor , kendı kendıne bıseyyler yazıyorsun hısse cıkıncada yine kendı kendıne ben sabah surdanda almıstm surdna vereym bilmem ne sıktın valla. Sorsak derki hısselerımın yarısıyla vedalastm yarısı duruyor sabah gitse derki acılısta surdan aldm felan fılan , sıktın artık , hısseyle alakan yok hacmı görmüyorsun kendını mutlu edecek yer arıyorsun.

Senin gibi birisine ben borsa yatırımcısı asla diyemem! Sen olsa-olsa bazen hisseleri bazende yatırımcıları karalamakla şahsiyetinin ne olduğunu ortaya koyan birisi olmalısın! Daha öncede ECILC topiğinde hissenin temettü öncesi 3.7x lerde iken sürekli düşeceğini yazan yorumlarına tepki aldığın için ortalıktan kaybolup gitmiştin...Belki de birileri sana inanıp sattı ve zarara uğradı..Hisse ondan sonra 4.39 lara kadar tırmandı ve anlaşılıyor ki sen bunları hazmedememiş görünüyorsun.
    Bu HİSSEYE GELİNCE; benim 2011 yılından beri sürekli kimi zaman az kimi zaman çok olarak sürekli portföyümde bulundurduğum en çok alıp en çok sattığım hisselerin başında gelir...Ben hisseleri alıp yastık altında saklamam.. Günlük ortalama 250-350 bin liralık ortalama işlem hacmimle beraber hareket ederim... O nedenle elimdeki hisselerin oranı kimi zaman azalır kimi zaman çoğalır... Ben bu hissedeki alımlarımı daha hisse 3.25 lerde iken geçen hafta perşembe günü yazmıştım...hisse bugün prim yaptı diye yazmadım Gözlerini açıp o güne ait yazdığım yorumu okuyabilirsin. Bu arada hisse ağırlığımın ECILC tan YANA OLDUĞUNUDA BELİRTMELİYİM...ZİRA sen yarında o topiğe girip burda ne arıyorsun diye hesap sorabilirsin! Bu hisse topikleri herkesin hakaret etmeden kurallar çerçevesinde yorumlarını özgürce yazabileceği sosyal bir platformdur. Senin gibilerin topikte kimlerin yorum yazıp yazmayacağını belirleme gibi bir haddi olamaz! Sen buraya daha dün geldin 2011 den beri bu hisseyi alıp-satan ve yorum yazan bana yol gösteriyorsun! Sanırım aklından zorun var!
    Aslında bunları bile boşuna yazıyorum... Çünki kendimi hiç bir topik tacizcisine ispat etme görevim olmasa gerek...
    Sen en iyisi beni "red" listene ekle ve yazılarımı okuma! Mecbur değilsin.. ANALAYABİLİYORMUSUN BİLEMEM!

Topikte ki bu olumsuzluktan dolayıda diğer forumdaşlarımdan özür diliyorum

Arkadaslar pasta varmi?

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım hıcbır sekılde yatırım tavsıyesı degıldır. Tamamen saçmalamadır.
    Yatırım Tavsiyelerini sadece Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesine sahip olan kurumlardan alınız.

8.  Alıntı Originally Posted by husomacit Yazıyı Oku
    Arkadaslar pasta varmi?

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm hisselere ait günlük hisse pastaları seans sonunda HİSSENET ANALİZ sitesinde yayınlanmaktadır..
    Siteye üye olarak takip edebilirsiniz... Bugün en çok alanların başını 424 bin lotla Garanti yatırım çekerken satanların başını 624 bin lotla Deniz yatırım çekiyor...

Sayfa 38/186 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •