Onemli Gunler Banner
Sayfa 38/1023 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Çok tuhaf durum. Enpara doları 3,97 den satarken , dolar 3,9725 den geçiyor. Acaba katarlılar destek mi atmaya çalışıyor.

2. İdolüm powerpc, harbi seninle güldük , şakalaştık ama haklı olduğun kanıtlandı. Dolarları alıp kaçtın mı , nerelerdesin ? Yoksa çok fazla dillerdin de kapkaçcılara çarpıldın ?Gün senin günün tebrik ederim.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    İdolüm powerpc, harbi seninle güldük , şakalaştık ama haklı olduğun kanıtlandı. Dolarları alıp kaçtın mı , nerelerdesin ? Yoksa çok fazla dillerdin de kapkaçcılara çarpıldın ?Gün senin günün tebrik ederim.
    3-4 yıl öncesi powerpc harbi Tl ciydi ben o zamanlar Dolar güzellemesi yaptığımda bana fena giydirmişti. Ama gel zaman git zaman Power forumdaş bana Dolar da fark attı, benden daha fena Dolarcı oldu , benim gibi birini yaya bıraktı.

4. Çin'in Washington Büyükelçisi Cui Tiankai, zehir zemberek:"sonuna kadar savaşacağız.. ""kısasa kısas, karşılık vereceğiz"
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    3-4 yıl öncesi powerpc harbi Tl ciydi ben o zamanlar Dolar güzellemesi yaptığımda bana fena giydirmişti. Ama gel zaman git zaman Power forumdaş bana Dolar da fark attı, benden daha fena Dolarcı oldu , benim gibi birini yaya bıraktı.
    Son 15 günde al-sat ile iyi para kazandım diye sevinirken, elimdeki tl. ile sattığım dolarları alamıyorum. Dayanamadım şimdi üstüne para ekledim ve 3,9650 den 200k dolar aldım. bakalım bu kez , geceleri uykum kaçacak mı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    bora abi
    demek ki doları sen tutuyormuşsun
    sen sattın rekor geldi.
    4,03
    Benim öyle bir fonksiyonum vardır doğrusu...

Geçmişte de sayısız örneklerini gördük bu başlıkta.

Bazan ufak bir tutar satarak aldatayım diyorum olmuyor.

İlla benim canımı yakacak...

Sağlık olsun.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Son 15 günde al-sat ile iyi para kazandım diye sevinirken, elimdeki tl. ile sattığım dolarları alamıyorum. Dayanamadım şimdi üstüne para ekledim ve 3,9650 den 200k dolar aldım. bakalım bu kez , geceleri uykum kaçacak mı.
    Yani illa bir gece dahi Dolarsız uyuyamam diyorsanız bir şey demem ama acizane görüşüm her fiyattan Dolar alınır diyede bir takıntı olmamalı. Doğru zamanlama zarar ettirmez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu tür tercih yanlışlıklarında en kötüsü, tekrar nereden gireceğini tayindeki zorluk olmakta.

Sayfa 38/1023 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •