Sayfa 381/563 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Bugün güzel olacak ALLAHIN İZNİ ile, algıcı ekip gitti ve 2,50 üzeri kaldık, uzun zaman sonra, şimdi satır aralarındakı yönlendırmelerıde bıttı, artık güzel bir yolculuk başlıyacak inşallah.. umarım sözlerine sadık kalırlar..

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    keza hissedarxd ile de ayni duzeyde bir durumumuz var.

fikir ayriliklari insana yeni ufuklar acar
    Aramızdaki fark ben risklere daha çok önem veririm çünkü borsada fırsatlar bitmez.

Bir de, bu çeteye kızıp yorgan yakma kararınız çocukça geldi bana. Engelle gitsin yahu tohumuna para mı saydın. Çete bunlar, bildiğin çete.

3. UNLU yatırım bankacılığı için BDDK ya başvurmuş.
    Hedef Holding de halka arz sonrası yatırım bankacılığı işine girecek sanırım. Patronu tv lerde o söylemde bulunmuş.

4. Aybasında pazar ve endeks değişikliği olacak hisselerde hareketlenmeler var.sira buraya da gelecektir.en büyük kambur brüt takas kalkıyor.eli kulağında olsa gerek

5. Çok kısa süre içinde 2 yeni yıldız daha oyuna dahil olacaklar ( A1 GİRİŞİM SERMAYESI ve A1 PORTFÖY DANIŞMANLIK ŞİRKETİ ) Rtalb de ki % 5 lık sermaye artırımıda GÜLER için bir yerde yenı bır iştirak gibi değerlendirilebilir. Yatırım bankası ortaklığının haberini kısada bekliyorum..

6. DMO ıhaleyı ertelemış, konuya ılıskın zeyılname yayınlandı. bu maalesef bugun ıcın hem rtalb hemde gulerde olumsuzlugu neden olacak. bu erteleme gelemeseydı yukarı bır ıvme beklıyordum. son gun son saat erteleme gelıyor maalesef. bugun bıraz kötu kapanış olacaktır muhtemelen.

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ihtiyacını karşılamak amacıyla son teklif verme tarihi 22.09.2021
    itibariyle ihtiyaç sahibi kuruluşça hazırlanan teknik şartnamelerine göre ihalesine çıkılan "20.000.000
    Adet Sars Cov-2 Varyant RtQpcr Tespit Kiti ve 20.000.000 Adet Viral Nükleik Asit Ekstrakte Edici
    ve Koruyucu Taşıma Sıvısı " ihale şartları ile ilgili olarak; muhtelif firmalarca yapılan vaki itirazlar
    üzerine zeyilname talepleri ihtiyaç sahibi Kuruluşça incelemeye devam edilmektedir.
    Bu nedenle, ihale tarihi ihtiyaç sahibi Kuruluştan gelecek cevaba göre düzenlenecek yeni Zeyilname
    yayınlanana kadar ertelenmiş olup, ihale tarihi bilahare düzenlenecek zeyilname ile Ofisimiz web
    sayfasında (www.dmo.gov.tr) ayrıca ilan edilecektir.
    Bilgilerinizi ve buna göre gereğini rica ederiz.

Philip 2.58 ort ile aldığını 2.518 ile verdi. 72 bin zarar yazdı. Genede iyi kurtarmış 1.2 milyon lotta.

8. Bugünü saymazsak kaldı 6 iş günü- 6 iş günü sonra brüt kalkıyor. nereye kadar baskılayacaksın !!

Sayfa 381/563 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •